Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A gondolatnak van ereje?

A gondolatnak van ereje?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 18:43
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Van. Be lehet vonzani dolgokat - negatívot is! Mondom ezt annak ellenére, hogy alapvetően szkeptikus vagyok az ezoterikus meg természetfeletti és minden ilyen jelenségekkel szemben!
2011. jún. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
úgy van, ha hosszútávon azt a valamit kívánod. szépen fokozatosan kirajzolódik az agyadban, szóval vigyázni kell vele :)
2011. jún. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen! Teremtő ereje van, ahogy írják előttem úgy.

Pl. régen is mondták, hogy "ne fesd az ördögöt a falra"

Vagyis féltek, hogy ha vmi rosszat emlegetnek, rá gondolnak, azt megidézik, és létrejön a valóságban.

2011. jún. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok:

Képzeld, ma vitt egyik ismerősöm kocsival, és kértem, hogy hadd vezessek, ugyanis van kocsink, de nagyon ritkán van alkalmam vezetni. Nem engedte meg az ismi:( Aztán gondoltam de jó lenne vezetni, ha mennénk vhova. Aztán nem is gondoltam rá. Gondoltam majd csak egyszer mehetek már.

Erre délután tesóm hazajött a kirándulásról és a kocsival akart érte menni apukám, pedig tesóm biciklije ott volt a sulinál, és mondtam hogy mehetek e én is, és mentem és vezettem :)

Kértem és megadatott! Az már csak plusz, hogy ilyen hamar. Ez egy példa volt :)

2011. jún. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
18%

van, én leírtam egy darabka fehér papírra, hogy milyen párt szeretnék magamnak, kívülről belülről mindent részletesen ja és pluszba még azt hogy legyen neki saját háza.

minden nap elolvastam a munkahelyen és mikor már feladni készültem, mert azt hittem ez egy nagy baromság, akkor megismerkedtem vele és már családunk is van. Másfél év kellett, hogy ez megtörténjen.

2011. jún. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ez miért ezotéria?
2011. jún. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van. Néha még több, mint a tetteknek...
2011. jún. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

hát ha jobban belegondolsz akkor ereje van, hogy képes megszüntetni még a világérzetet is számodra...biztos volt neked is hasonló, hogy mondjuk egy könyvet olvastál teljes koncentrációval, és meg sem hallottad azt, hogy éppen szólnak hozzád...ez pedig azért van így, mert valójában a világ csak GONDOLAT...amit a természettudomány is kimond, hiszen nekünk, az emberi elmének csak az van, ami benne(tudatunkban) jelenik meg mint világérzet(mentális jelenetsor a test által lebontva)...amit azon kívülre odaképzelünk spekuláció és érinthetetlen, mivel a jel(világról) belülről is kivetülhet, nem csak kívülről érkező lehet..ohh és láss csodát, azt is csak odaképzeljük...tudod az elme képzeleg. :)


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. jún. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

lastoneleft aztmondod ha valamiben hiszünk ,és tényleg anélkül nem menne ha nem hinnénk benne ,akkor azt csak odaképzeljük?

vagy akkor tulajdonképpen az egész világ egy képzelet?

2011. jún. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Dragonight válasza:
51%
Láttam 1 filmet(A titok) abban azt mongyák hogy a kondolsz valamire rendszeresen (előbb utóbb)megtörténik de szerintem marhaság az egy dolog hogy a világ jobbnak tűnik ha a jó oldalát nézet de hüjeség hogy irányíthatsz dolgokat gondolattal
2011. jún. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!