Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ami megy a tv-be Asztro Show,...

Ami megy a tv-be Asztro Show, EZO TV egy nagy átverás! Szerintetek is?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 19:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Alap. Ezek csak azért mennek, hogy meggazdagodjanak szegény öregebbekből akik hisznek az ilyenekben.
2011. jún. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az csak egy dolog, hogy nagy átverés, mert jól teszik! Egy csomó pénzt kaszálnak... De az a szomorúbb, hogy az a sok láma fel is hívja őket...
2011. jún. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

én ezósként is nagy átverésnek tartom ami a tv-ben megy.

kabzsik!

és azzal le is járatják az ezót :(

2011. jún. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
persze.
2011. jún. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%
az ezotérián belül már nincs mit lejáratni, magában is elég égő... a tv-sek csak kihasználják az emberek hülyeségét...
2011. jún. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben.

(kedvenc: "egészségi állapota, hát vigyázzon a megfázással és influenzával". mindezt decemberben. thx)

2011. jún. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Már a betelefonáló hangjából, beszédéből sokmindent le lehet szűrni. Általában izületekkel jönnek, hát az izületi gyulladás népbetegség. Ugyanúgy mint a csontritkulás időseknél. Családi zűrzavarra meg csak tippel valamit :D


Kedvencem a pénzenergia! Aki ezt beveszi azzal leülnék egy kis csevejre :DDD

2011. jún. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 BlackSword ***** válasza:
Persze hogy átverés... Már csak szankcionálni kellene a büntetést...
2011. jún. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

Én cak minimálisan foglalkoztam az ezotériával.....tarott kártya, stb. De amiket a Lomini mond az baromság. ( mikor pl jósol tarott kártyából, mindig csak a lapot mondja, pedig mindenki tudja, hogy az eredeti tarott kártyáknál annak is van jelentősége, hogy egy lap állítva vagy fordítva áll, mert más a jelentése. De persze ezt csak úgy lehagyja)

Összekeveri a kereszténységet( a múltkor imádkozott) meg az feng sui-t meg a wicca vallás elemeit, és valami sekélyes felszínes, színpadias módon tálalja mindenféle tisztelet nélkül.

Szerintem ez még az ezohívők körében is undorító.

2011. jún. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem szabad velük foglalkozni.. annyira pénzéhesek, hogy nem is értem, hogy mernek ilyen dolgokkal így foglalkozni!Ahelyett, hogy segítenék őket, még rontanak rajtuk, nemcsak pénzügyileg, de ilyen pénzenergiákkal ráállítják az agyukat a pénz fontosságára, ahelyett hogy teljesen másra irányítanák az emberek figyelmét!!!Ez a hatalomnak a célja, hogy a fogyasztói társadalom sok pénzt akarjon, anyagias legyen, és vásároljon!!!Még ha nem is szükséges neki az éppen vásárolt cikk, mert nekik meg ebből lesz pénz, és mégtöbb hatalom ezzel arányosan!Diktálják nekik, hogyan lehetnek ennél is önzőbbek!Mivel ők is azok!!!Ez a Lomini meg, mikor nyitva maradt a tv és a konyhában hallgattam miket mond, azt hittem dobok egy hátast!Megfigyeltem ezeket pár napig, és ilyen pofátlanságot nem vártam egy ezoterikus "mester"-től!!!Szégyen!Kerüljétek őket, mert pusztulásba visznek!!!
2011. jún. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!