Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért lehet az, hogy mióta...

Miért lehet az, hogy mióta itt lakunk azóta minden téren rosszul teljesítünk és rosszul érezzük magunkat?

Figyelt kérdés
Nyár óta lakunk ebben a házban , azóta rossz a közérzetünk . A kuytánk is teljesen depressziós , nem akar játszani , futni , pedig előtte kb olyan volt mint egy hiperaktív. Ez egy régi ház amit részben felújítottunk. A szomszédok nagyon furcsák , nem köszönnek soha. Két idős ember lakott itt , valószínű , hogy az egyik alkoholista volt , mert az egész kert tele volt apróra tört üvegszilánkokkal , eltörött boros üvegekkel , volt itt szőlő ami üreges rézrudakkal volt kitámasztva és az is teli volt öntve üvegszilánkkal.
2011. jún. 2. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a házban szellemek, negatív energia, vagy valami ehhez hasonló dolog lakozik.

A discovery csatornán néztem egy sorozatot (szellemjárás), amelyben egyes ház lakói ilyen típusu jeleket tapasztaltak, amelyek idövel nagyon el tudtak durvulni, és végül mindig szaksegítséget kellett kérniük.

2011. jún. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
de valószínűbb hogy szokatlan az új otthon
2011. jún. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elég szomorú, hogy a Discovery-n ilyen babonás baromságokkal butítják a népet... Alekosz-show mikor lesz műsoron?
2011. jún. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szép sorban rakátok rendbe, tisztítsátok meg, ültessetek illatos gyógynövényeket, szép virágokat

teremtsetek szellemi- tiszta- környezetet -

ami kinn van az van benn is!

el fog múlni - és nagyon jól fogjátok érezni magatokat

sok munka, de megéri!

2011. jún. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy az Alekosz műsor mikor lesz, mert hidegen hagy, de azt nem hiszem, hogy engem ezzel a műsorral butítanának, mivel akkor sem hinnék a szellemekben ha előttem állnának (ami ismerjük el, nem valószínű). De mindezek ellenére érdekesnek találom.
2011. jún. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy más életesemények is belejátszanak a képbe. Pl. miért költöztetek oda?

Ha meg nem is érzitek jól magatokat (előző lakó alkesz, szemét szomszédok) az is belejátszhat a dologba)

2011. jún. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

12:55 vagyok:szép, tiszta környezetet teremtsetek!

a kutya a ti hangulatotokat veszi át

szerintem a sorsát mindenki "viszi magával"

-az előző lakók is

ha nem így lenne, hányan elfutnának nehéz sorsuk elől!

de már a régi sláger is megmondta:

Hiába menekülsz, hiába futsz

a sorsod elől futni úgyse tudsz!

...(You Can't escape : )

http://www.youtube.com/watch?v=1exs98nxeDs

2011. jún. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem szoktatok még hozzá...bizonytalanok vagytok egy csomó téren...
2011. jún. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!