Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Igaz, hogy álmunkban nem...

Igaz, hogy álmunkban nem látjuk magunkat, ha tükörbe nézünk?

Figyelt kérdés

Olvastam egy irományt, hogy hogyan lehet irányítani az álmokat, ott írták, hogy úgy tudom leellenőrizni, hogy álmodok-e, hogy nem látom magam a tükörben ha belenézek.

Illetve hogy a villanykapcsolók nem működnek, nem következik be változás a látókörben.


2010. szept. 21. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A villanykapcsolók működnek. Ez tuti. Mivel álmomban már kapcsolódott fel villany. Ennyi erővel a tükörben is látszódunk.
2010. szept. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én biztos látnám magam, mert egy kib@szott gép az agyam...
2010. szept. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Na erre tudok válaszolni,mert a napokban pont hasonló dolgot álmodtam..Bizony a villanykapcsoló működik,és láttam magam a tükörben amikor a hajamat néztem.(Álmomban fodrásznál voltam,és végig a tükörből néztem)

Szóval elég ökörség amit olvastál..

2010. szept. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én is láttam magam tükörben.azt álmodtam hogy folyamatosan potyogtak ki a fogaim és a tükör előtt próbáltam vissza rakni a helyükre.tiszta valósághű volt,az volt a szerencsém hogy párom erősen elkezdett rángatni mert nem bírt felkelteni és elvileg sírtam meg beszéltem ,üvöltöztem .

szal biztos hogy látod magad benne

2010. szept. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem egyszer láttam már magam álmomban.
2010. szept. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Álmomban szoktam látni magam a tükörben és a villanykapcsolással sincs gondom.Testen kívüli élményben lehetséges az,hogy olyankor nem tudjuk felkapcsolni és a tükörben sem biztos,hogy azonnal meglátod magad.
2010. szept. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hacsak nincs konkrét jelentése, akkor tényleg nem látszunk :D A villanykapcsolók is alapvetően automatikusak, belpsz valahová, és ég már a villany, vagy eszedbe se jut kapcsolót keresni a sötétben. Ha valamiért jelentős, akkor kapcsolgathatsz :D
2010. szept. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pár napja álmodtam, hogy megyek a házban, de nem tudom felkapcsolni a villanyt. :D
2010. szept. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha álmodok de nem vagyok biztos benne h álmodok akkor megpróbálom felkapcsolni a villanyt, ha nem kapcsolódik akkor álmodok éppen. Én így tesztelem. Ja és ha már unom az álmomat vagy rossz az álom akkor mindig le kell ugrani egy magasabb helyről és felébredsz. Nekem eddig 80%-ba bejött. Ja és láttam magam egyszer a tükörben, szóval tényleg hülyeség h nem lehet látni.
2010. szept. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!