Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mik a szürke kérdőjelek a kék...

17. kérdése:

Mik a szürke kérdőjelek a kék kérdőjelek felett?

Figyelt kérdés
Itt a kérdés listában most pl: a(z) Orosz UFÓ lőhette le a Challengert? Mi alapján marad ott a szürke kérdés? Mennyi ideig?stb
2011. máj. 31. 18:35
 1/9 BlackSword ***** válasza:
0%

Challenger egy leszakadt hőszigetelőpanel hibája miatt szakadt le, és az ennek köbetkeztében bekövetkezett hajtóműhiba volt a gond... A vizsgálati anyag nyílvános...


UFO nincs a történetben te elmebajnok...

2011. máj. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
1. - Te elmebajnok.-.-"""" Nem ez volt a kérdése, de mint látom a szövegértés 1* ... Olvasd el először a kérdést, és utánna okoskodj ... / Mellesleg kérdező, bocsi én se tudom, de ehhez hozzákellett szólnom ... :/
2011. máj. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Blacksword nemkell agresszívnak lenned,mert az imént nem értettünk egyet.második köszönöm értékelem,valaki majd csak tudja =D
2011. máj. 31. 18:55
 4/9 BlackSword ***** válasza:
0%

Itt nem az egyet nem értésről van szó, hanem arról, hogy Te folyamatosan süketelsz, és nyomod a sódert valami kitalált fantazmagóriáról... Ami a gyakorlatban süket duma... Se eleje, se veleje, se értelme nincsen, amit írsz...


Adok egy jó tanácsot ingyen: Ha értelmes (valóban értelmes dolgot) nem tudsz írni, akkor ne válaszolj, és ne kérdezz!!!

2011. máj. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha megmondod,hogy konkrétan mire gondolsz elbírálom,valóban hülyeség többet nem nyomom.de akkor énis megkérlek valamire,igen ez a fantazmagória valóban jó szó,de kérlek hanyagold,ettől nem tűnsz inteligensebbnek.sajnálom
2011. máj. 31. 19:04
 6/9 BlackSword ***** válasza:
Az én intelligenciámat nem a Te véleményed határozza meg... És minden fantazmagória, ami az ezotériához köthető... A szellemek, démonok, jóslás... Mind mind csak mese, és kitaláció...
2011. máj. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem is vontam kétségbe,csak 5mondatodból 3ban már olvastam és frusztrált én kérek elnézést,a felvilágosításért pedig hálás vagyok.de kérlek monnd meg akkor mi az amit süketelek aztán a többit tudod.
2011. máj. 31. 19:11
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A szürke kérdőjeles kérdések a kiemeltek. 36 órán át marad kiemelt (vagy amíg újabb kiemelt kérdések ki nem szorítják), egész addig az oldal tetején jelenik meg.

Ha jól rémlik akkor lehet kiemelni egy kérdést, ha 36 órán keresztül nem kaptál rá választ, vagy valami ilyesmi.

2011. máj. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
danke!(Y)
2011. máj. 31. 19:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!