Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Történt már veletek csoda?

Történt már veletek csoda?

Figyelt kérdés
Olyan csoda, amiben holtbiztosak voltatok, hogy soha nem történik meg, soha nem lesz ez vagy az, és mégis teljesült?
2011. máj. 30. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Olyan nincs hogy soha nem történik meg...soha ne mond hogy soha.ha ebben nem hiszel akkor a csodákban sem fogsz.:)

Egyébként igen.Egy csoda hogy élek...

2011. máj. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
69%

igen...soha sem gondoltam volna, h ilyen rendes férjet találok (már 13 év) és rendezett családi életem lesz.

sosem gondoltam volna, h két gyönyörű gyerek teszi teljessé az életemet. én, aki örökös depressziós volam, öngyilkossági hajlamokkal...és mindez már a múlté.

mi ez, ha nem csoda?

2011. máj. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 valakiakitnemismersz ***** válasza:
"mi ez ha nem csoda?" szerencse.
2011. máj. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Killgun ***** válasza:
62%
Pont annyira nincs lehetetlen,mint amennyire szerencse.A sohának egy jelentése van:Soha ebben az életben.Lehet,hogy a most töltött 80 éved alatt nem történik meg amire vágysz,de majd egy másikban...Mondok egy csodát:Kiskorom óta szerettem egy lányt,reménytelenül.Sokat gondoltam rá,képzelegtem,éreztem,hogy velem van.Megtörtént...belémszeretett.Ennek már vége.Depressziós llettem,öngyilkos akartam lenni.De folyton volt egy hang ami visszatartott.Nem adtam fel a reményt.Elkezdtem olyan dolgokat csinálni amit szeretek.Sokkal jobb lett az életem,sok jó dolog történt velem.Véletlenül rátaláltam "Rhonda Byrne Az erő" c.könyvére.Olvasgattam,és rájöttem miért történtek velem rossz dolgok mikor rosszul éreztem magam,és a fordítottja.Elkezdtem használni az örök törvényt,és megváltozott az életem.Persze amit elsőnek szerettem volna,az ha szeret a lány,akit én is.Ezt nem lehetett.Azért egy próbát megért.Elképzeltem mien,mikor szerelmes vagyok(ilyenkor nem olvastam ki teljesen a könyvet)és láss csodát:2 lány is belémesett.Nem befolyásoltam senkit,csak megtaláltam a párom.Akkor kezdte foglalkozni az ezos dolgokkal.Angyalokkal is.Az őrangyalom súgta,hogy ne öljem meg magam.És az angyalok segítettek használni a szívem,kit válasszak.Azóta is együtt vagyok a választott lánnyal.Ez csoda...
2011. máj. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!