Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Honnan lehet tudni, hogy egy kapcsolatban mi a karmikus letudnivaló?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 13:05
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Látáskutató barátomék szoktak azzal viccelődni egymás között, hogy az agyunk 10%-át használjuk, meg a 2/3-át a látásra.

Nézz meg egy fMRI kutatásból egy képet az agyról. Látni fogod, hogy 100%ot használunk.

2011. máj. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 BlackSword ***** válasza:

Igazad van... Ki Arisztotelész, Szókratész, Hobes??? Mikor itt vagy Te... Taníts mester...


Na menjél az okoskodásoddal a tudod hová...

2011. máj. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Tegyétek boldoggá 1mást
2011. máj. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Kedves Liza!De hogyan?
2011. máj. 25. 12:35
 15/23 anonim ***** válasza:

"Igazad van... Ki Arisztotelész, Szókratész, Hobes??? Mikor itt vagy Te... Taníts mester..."


Mintha ezek az emberek nem találkoztak volna olyanokkal, akik abban az időben meghallgatás nélkül elítélték őket...egy szóval sem állítottam, hogy ezen emberek munkái értéktelenek, ezt te képzelted hozzá ezek szerint..s láss csodát...milyen hatalma van az elmének, a gondolatoknak...:P


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. máj. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 BlackSword ***** válasza:

Hát még jó, hogy nem értéktelenek a munkáik... De Te ki vagy??? Hol vagy hozzájuk képest??? Mint sz@ros Pista Jézushoz...


Kicsit szerényebben kéne öcsi...

2011. máj. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

"Kicsit szerényebben kéne öcsi..."


Nem állítottam semmi olyat, hogy csak én tudok mindent, a többi meg buta...mondtam, hogy vannak segítségek ahhoz, hogy az ember hozzájusson az infókhoz...a nagyképűségemet megint csak te képzeleted hozzá...látod milyen varázslatos a gondolkodás képessége, képes veled elhitetni ilyeneket. :)


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. máj. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 BlackSword ***** válasza:

"egy szóval sem állítottam, hogy ezen emberek munkái értéktelenek"


Ez éppen elég bizonyíték, hiszen az ilyen kezdetű mondatok úgy szoktak folytatódni, hogy: de...


Az hogy nem fűzted hozzá, az csak arra szolgál, hogy azokkal elhitesd, hogy nem akarod, akik erre nem jöttek rá...

Tudod... Gondolkodás... Tényleg szép dolog... Már aki tud...

2011. máj. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

BlackSword. :P


Látod...még mindig odaképzeled a válaszom mögé a lenézést...:)


Abban igazat adok, hogy logikus az, hogy esetleg én nagyképű vagyok, de az igazat megvallva a segítőkészség kizárja ezt a fajta megnyilvánulást, persze ha logikusak akarunk maradni, ami mellesleg ezer irányba mehet, mivel nekem nem szándékom mást eltéríteni, én csupán racionális magyarázatokat adok az esetleges gondok megoldására, van aki elfogadja, van aki nem...de nem parancsolok, nem tiltok, csupán adok egy másik opciót. :P


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. máj. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 BlackSword ***** válasza:
Neked nem tanította meg az óvonéni, hogy ne nyútogasd a nyelved???
2011. máj. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!