Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Világvége? Na persze!

Világvége? Na persze!

Figyelt kérdés
Elegem van abból,hogy folyamatosan ijesztgetik az embereket,nincs elég problémája mindenkinek? Sokszor jósolták már meg,hogy világvége lesz,és kezd nagyon idegesítővé válni ez a jósolgatás. Vélemények? Szerintetek komolyan lesz? (most)
2011. máj. 21. 20:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a maira gondolsz, az este 7-kor volt. Egyébként meg miért foglalkozol vele? Miért zavar az téged, hogy valaki beveszi. Az ő dolguk.
2011. máj. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Este 7-kor? Akkor értem már, miért éreztem olyan furcsán... te jó ég, a Kistarcsai Napokon a Baj van a részeg tengerésszel megy. :)
2011. máj. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Azért találják ki ezeket, mert az embereknek szüksége van arra, hogy mindig izguljanak valamin. Meg most is milyen jó volt már, hogy túléltünk egy újabb világvégét, nem? :D
2011. máj. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Némelyik "világvége-hívő" nem csak h*lye, hanem még bunkó is...
2011. máj. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
egyszer biztos lesz de az nem most, akkor mondják hogy világ vége lesz ha jön egy aszeroida és a földbe csapódik, és ne akkor amikor kevük van, idegesítő hogy itt mondják hogy világvége lesz de azt nem hogy mi okozza majd, scak azt hogy világvége lesz, a sok hülye meg el is hiszi -.-
2011. máj. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Már megint világvége? -_-"
2011. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Már miért ne törődnék azzal,hogy milyen viccet csinálnak egy komoly ügyből?! Egyébként,ha normálisan nem tudsz válaszolni,te se törődj ezzel a kérdéssel.(Nem tudom melyik válaszoló írta már)
2011. máj. 21. 21:36
 8/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is baromira mérges voltam a jósolgatókra tegnap, mert naponta 20 e-mailt kaptam, amiben azt kérdezték a haverok, hogy világvége lesz szombaton, mit csináljak?

Komolyan, azt hittem, hogy eldurran az agyam, és azt írom valamelyiküknek, hogy öcsikém akaszd fel magad, vagy menj a büdös pi...-ába, de ez nem méltó egy baháí emberhez, így csak töröltem a hülye leveleiket a végé n már olvasatlanul.

Azért az is idegesítő tud ám lenni, amikor az ember tanulni akar újdonsült barátnőjével, baháí hittestvérével, és a barátnőm barátnői a másik szobában hangosan röhögnek egész délelőtt, és persze tudom, hogy a világvége-hülyeségen röhögnek, de én tanulni mentem a barátnőmhöz, és nem azért, hogy azt hallgassam, hogy az a sok csaj, akiket Isten tudja csak, hogy miért odacsődített hogy azok hogyan röhögnek egész nap.

Üdv: a Baháí Anna (nemsokára Anna Zara, mert bár nem kötelező, én mégis fel fogok venni másik nevet a sajátom mellé, és a Zarát szeretném)

2011. máj. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
nyomjon egy zöld kezet aki halott
2011. máj. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Túléltük embereeek. :D Jeaah :P
2011. máj. 22. 09:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!