Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi ez a nagy világvége hangulat?

Mi ez a nagy világvége hangulat?

Figyelt kérdés
A szomszéd is szögeli az ajtót, meg homokzsákozza a patak partját. A szembeszomszéd meg rendelt 25 kiló lisztet. Mi a fene történik?
2011. máj. 21. 12:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

mindig is világvége hangulat volt. Nézzük a 20. századot. Először századforduló. Önmagában gáz. Jön egy első világháború, soha sem látott méretben. Lecseng, nagy gazdasági világválság. Aztán hatalomra jut Hitler, jön a második világháború, még durvább. Ahogy vége kezdődik a hidegháború. Bármikor lehet atomcsapás és világvége. Még a számítógépek is megjelentek közben!!!!!!! Aztán ezredforduló. Csoda, hogy még itt vagyunk. 2012 lesz most.

Nem tudom miért várja mindig ennyire az emberiség a saját végét. Valami kollektív tudattalan bűntudat vagy csak tele vagyunk ostoba emberekkel?

2011. máj. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nálunk sem készülődik senki, de akkor városonként változó ezek szerint xD: Mondjuk itt nincs sok keresztény.

Na jah, mi lesz jövőre,2012-ben:O Ott szerintem még több ember fog készülődni xD Fuhh. én azért várom ,még akkor is ha semmi nem lesz :P.

2011. máj. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de amikor felébredtem engem is elkapott egy pillanatra a világvége hangulat.:D Villámlott, menydörgött és tök sötét volt a felhők miatt.:D
2011. máj. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Kedves Kérdező!

A szomszédaid komplett hülyék. Meg az is eléggé retardált, aki levágta az összes tehenét, vagy bedobozolta az összes cuccát. Ez ellen nincs mit tenni, hülyék mindig is lesznek.

Hogy mi lesz 2012-ben? Jó kérdés. Attól félek, hogy annyit beszéltek róla, hogy az emberek attól fognak teljesen tropára menni lelkileg, ha nem történne semmi 2012-ben.

Szerintem lesznek változások, amik nem lesznek túl kellemesek, de világvége sztem nem lesz.

Bár én annak örülnék nagyon, ha valami csoda folytán elterjedne a baháí vallás 2012-ben, és az 5 millió hívő már nem 5 millió lenne, hanem a hívők száma száma egymilliárdra duzzadna egy év alatt.

Sajnos azt is el tudom képzelni, hogy valami beteg állat elindít egy atombombát 2012. december 22-én, mert hát az milyen jó buli, és a baháí-ok megmentik az emberiséget, és az emberek majd örömükben tömegesen veszik fel a baháí hitet, és meglesz az annyira áhított egymilliárdos lélekszám.

Na, én most elhúzok, mert csörög a mobilom: nem tudom, mi a ...-t akar valaki este negyed tizenegykor.

Üdv: a már majdnem baháí Anna (nemsokára Anna Zara)

2011. máj. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Padme Amidala.* válasza:
Utolsó:Hány éves vagy????
2011. máj. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!