Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tegyük fel, hogy igaz ez a...

Tegyük fel, hogy igaz ez a világvége. Te mit csinálnál előtte?

Figyelt kérdés

1. A lehetőleg legtöbb jótettet követnéd el és elmondanál a lehető legtöbb imát, stb., hogy a mennybe kerülj.

2. Ha már úgyis a pokolra jutsz, akkor annyit vétkezel, amennyit csak tudsz - bankot rabolsz, fosztogatsz, bedrogozol ezerrel és annyi orgia partyn veszel részt, amennyit nem sajnálsz, stb. (persze nem kell mindent elkövetned a felsoroltakból, elég csak egyet - kettőt is)

3. Mégsem tudsz a világvégéről, vagy nem mindent tudtál megcsinálni, ezért befejezetlen marad az életed.

4. Ateista vagy és pont leszarod az egészet.

5. Nem vagy ateista, de akkor sem hiszel ebben.


2011. máj. 20. 22:16
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Viccen kívül,mindenki tudja,hogy elfog jönni,csakhát nem ilyen megírt időpontokban.Véleményem és érzéseim szerint a bekövetkezés kb. 50 év múltán várható.Egyikünk másikunk még élni is fog mikor ez bekövetkezik,de abban nem lesz köszönet...
2011. máj. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

"200 millió ember állítólag túl fogja élni".

Aha, csak remélitek. 44 000 ember fogja túlélni.

Üdv


Egy Jehova tanúja XD

2011. máj. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
EGYÉRTELMŰEN A 2-DIK!!!!
2011. máj. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
5
2011. máj. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
őőőőő egyikse?én várom 2012 decemberét,mert akkor valami jó dolog fog történni.nem rossz.nem fogunk meghalni,nem lesz meteorit.csak egy pozitív változás.
2011. máj. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Arról függ miért érne véget a világ. Ha fájdalmas lenne, pl égés, akkor öngyilkos lennék.
2011. máj. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Utolsó, ha öngyilkos lennél, akkor megtagadnád Istent.

2012. decemberét én is nagyon várom, mert akkor szerintem egy új állam fog alakulni valahol ezen a bolygón, és én végre foghatom a cuccomat, és kivándorolhatok oda, és végre örülhetek, hogy egy baháí államban élhetek,és nem fog többé nyomasztani a kisebbségi lét, aminek nagyon sok előnye is van, de néha nagyon szar tud lenni.

Aztán egy év alatt el fog terjedni a baháí hit a világon csakúgy magától, spontán módon, és ehhez még fegyveres harc sem kell, és egymilliárd baháí hívő lesz a Földön.

Üdv: Annazara

2011. máj. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim válasza:
5-os
2011. máj. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Isten szeret engem és megérti, ha nem akarom utolsó perceimet az ő átkozásával tölteni :) Ne ragaszkodjunk már annyira a dogmákhoz.
2011. máj. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Hát én őszintén tartok tőle.Mert azt is elhiszem hogy nem lesz de azt is hogy lesz. Mert hogy az emberiség tényleg pusztítja magát.(ilyen hülyéket) Állandóan szemetelnek,füstölnek mindenki szinte kocsival járkál és hagyne mondjam tovább...
2011. jún. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!