Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Holnap világvége! Mit szóltok...

Holnap világvége! Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés

Állítólag elszámolták a maják által jövendölt világvégét és kiderült hogy igazábol 2011 május 21-én lesz azaz holnap.

Hatalmas földrengések következtében elpusztul az emberiség nagy része.


2011. máj. 20. 14:50
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Már éppen ideje volt :D
2011. máj. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
[link] tessék a link.. :/:/
2011. máj. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Régebbi hozzászóló vagyok..:)Az állatkertes.

Aha, értem, kedves előző, akkor ezek szerint meg sem érem a délután 6 órát, mert földrengésben lesz részünk. Kár, pedig szerettem volna megtudni hanyas lesz a programozás dogám, leérettségizni, fősulira vagy egyetemre menni, befejezni a Yi San c. sorozatot, a regényemet, a Dong yit, de hát ez van... ég veled, gyakori Kérdések! :P

2011. máj. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én eddig jót röhögtem ezen a baromságon, de most már nagyon ideges vagyok tőle. Amikor az ember egy nap a tizedik e-mailt kapja, hogy holnap itt a világ vége, és az Interneten is erről olvasni mindenhol, akkor bizony eldurran az ember agya.

Nem tudom, ki volt az a lóf... aki ezt kitalálta, de az biztos, hogy jól meg kellene verni az illetőt, akinek ez a világvégebaromság kipattant az agyából.

Engem nem érdekel, hogy milyen keresztény csoport vezetője, vagy mi az illető, de akkor is jól meg kéne verni, hogy egy életre elmenjen a kedve az ilyen rémhírek terjesztésétől.

Üdv: Anna

2011. máj. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
2011. máj. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

18:04


Így van! Terjeszti itt a rémhíreket... én tulajdonképpen azon csodálkoztam, hogy a koreai sorozatokban mennyire babonásak az emberek. Tessék, itt az élő példa rá, hogy a 21. század sem mentes Tőle. Állítólag múlt héten Rómának és Tajvannak kellett volna összeomlania. xD A forgatókönyvírók jobban tudják...:P

2011. máj. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:
uau , legalább nem kell káté órán kornyikálnom =))
2011. máj. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Hát... azért ezt mondhatta volna valaki hamarabb is...
2011. máj. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Na, hogyhogy még nem semmisültünk meg? Nem ért rá a világvége, vagy mi? :D
2011. máj. 21. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

ma - 2:32


Az majd csak este 6 órakor lesz egy hatalmas földrengés keretében. :D

2011. máj. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!