Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A titokrol. Tudnatok nekem...

A titokrol. Tudnatok nekem irni tapasztalatokat, modszereket?

Figyelt kérdés

Mar tortent par dolog, amit tudason vonzottam, es felelmetes, ahogy valora valt...

Csak az a baj, hogy nem mindig sikerul, es most nagyon kene, hogy tutira bejojjon...


2011. ápr. 5. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
mint pl?
2011. ápr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
baromság...ekkora kis koncentrációnál nem működik a vonzás, értsétek már meg...
2011. ápr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a vonzásdoboz az egyik kedvencem, és számomra az egyik leghatásosabb. Pl. még tavaly december körül kitaláltam, hogy akarok venni egy új TV-t. Elkezdtem rá gyűjteni, közben a Tesco-s újságból vágtam ki TV-kről képeket. Márciusban meglett a TV. 2 hete hétvégén belenéztem a vonzásdobozba, hogy miket tettem bele: a dobozban többek között benne volt PONTOSAN ugyan az a TV, amit én vettem meg márciusban: egy LG 32" LD320. Amikor elterveztem hogy TV-t veszek, még konkrét tervem nem volt hogy milyet, csak annyi, hogy legalább 32"-os, és a dobozban pont ugyan az volt, amit én vettem meg :)

A dobozt megcsinálni egyszerű amúgy: egy neked tetsző dobozra írd rá, hogy "minden ami ebben a dobozban van, az VAN!", és tegyél bele olyan képeket, amikre vágysz. Sok sikert! :)

2011. ápr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

az elso nekem egy tudatlan vonzas volt, csak elkepzeltem egy sracot, akit megismerek, a kornyeken lakik (mivel koltozesben voltunk egy masik orszagba) azt is akartam, h legyen koze ahhoz az orszaghoz... Es, hogy a szuleink is ismerjek egymast...


Abba hagytam az almodozast, majd kb 2 honap mulva felvesz vki msnre, es ramir, h ismerjuk egymast meg ovibol (de nem emlekezhettem ra, 3 voltam, ok meg elkoltoztek ) kiderult, h a szomszedom volt, igaz nem kozvetlen, es gyakran kijart abba az orszagba, ahova en koltoztem... Minden bejott amit akartam...


Ez mostanaban volt, egy kivansag lista elkeszitesevel:

volt egy srac, aki bejott, es leirtam, h hogy fog viselkedni, mi fog tortenni...

Mivel tanc fellepesunk volt, es elobb el kellett hagyni a termet, leirtam, h egyutt hagyjuk el a termet, es beszelgetni fogunk, meg megolel, segitseget kerem, es keszsegesen fog segiteni... (persze sokat hianyzott az orarol bozonyos okok miatt, igy az sem lett volna biztos, hogy akkor ott lesz)

De bejott amit akartam... egyutt indultunk el, beszelgettunk, hulyeskedtunk, majd vissza kuldtek, mert nem kellett volna meg lemenni... mikor szoltak, h mehetunk, meg mar nem beszelgettunk, mert a haverjaival ment, igy mondhatom, h nem veletlen volt h lementunk elotte...

Az eloadasunk utan meg oda jott, es megolelt... (persze elotte nem is figyelt ram, egy ideig kerult...)


A napokban a vonzas torvenye segitsegevel, meg mar meghivott magahoz is, hogy egyutt tanuljuk be a tancot...

2011. ápr. 5. 22:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!