Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért fordul meg a fejemben...

Miért fordul meg a fejemben többször az öngyilkosság?

Figyelt kérdés
Sajnos van mikor magam alatt vagyok nagyon, ilyenkor az a tudat van bennem, hogy nem értek semmihez, szinte csak felesleg vagyok a világban, meg minek vagyok a világban, ha nem értek semmihez.. olykor elgondolkodom hogy mi lehet a halál után.. de félek kissé hogy egyszer tényleg eljutok odáig, hogy öngyilkos legyek. :/
2011. ápr. 3. 19:03
1 2
 11/16 anonim válasza:

ezeket én is írhattam volna=/ Tudom milyen rossz,egy senkinek érezni magad. Jelen pillanatban én a 0-án vagyok, szóval nem vagyok befordulva, de jó kedvem sincs=/. Amikor "rosszul" vagyok, megpróbálok vmi kreatívat csinálni- fotózom. Próbálj meg te is vmi hasonló, kreatív dolgot( festés,versek,rajz stb) csinálni, s egy időre kizárod a gondolataidat.

Remélem segítettem =) kitartás!

2011. ápr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Az öngyilkosok gyáva emberek.Te gyáva ember vagy?


De nézzük más hogy, megszülettél a Földre, ez önmagában szerencse, ráadásul emberként, ráadásul egy viszonylag fejlett országba. Szóval már így így is sokkal jobb dolgod van mint rengeteg más embernek...

2011. ápr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Ilyeneken gondolkodni? nem te vagy ám az eggyetlen aki ilyen elesett gondolj az éhező milliókra, vagy afrikai polgárháborúkra nézz meg egy effajta dokumentumfilmet mindjárt rádöbbensz hogy a te problémád piskóta a nagyvilághoz képest és ők így élik le az életüket, nem megölik magukat hanem általában őket ölik meg.
2011. ápr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Kedves 19:53!:)

Magadra vagy maradva? :) Egyedül érzed magad? :) Magányos vagy? :) Több milliárd ember között?:) Nem foglalkoznak veled? :) Te foglalkozol magaddal?:) És velük? :)

Azt kapod, amit adsz. :)

19:32-es:)

2011. ápr. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, egyébként 15/F vagyok.


20:19: Mondasz valamit, főleg hogy még kisebbségi komplexusom is van, így még nehezebb nekem.


Ismétlem, köszönöm a sok biztató választ, ez valamilyen erőt is tud adni nekem. :)

2011. ápr. 4. 22:37
 16/16 anonim ***** válasza:

A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 04-04 13:16


"Azt kapod, amit adsz"


Érdekes, mindig kedves voltam és segítőkész mindenkivel.

B@sztatásokat kapok az emberektől.

És eljött az a pont az életemben, amikor szükségem lett volna a barátokra. Mi történt? Sehol senki!

Amikor én ugrottam nekik segíteni, akkor bezzeg jó voltam!

De, amikor nekem kellett volna a segítség mind eltűntek.


Szarban ismerszik meg az igaz barát! Való igaz!

2011. máj. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!