Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért fordul meg a fejemben...

Miért fordul meg a fejemben többször az öngyilkosság?

Figyelt kérdés
Sajnos van mikor magam alatt vagyok nagyon, ilyenkor az a tudat van bennem, hogy nem értek semmihez, szinte csak felesleg vagyok a világban, meg minek vagyok a világban, ha nem értek semmihez.. olykor elgondolkodom hogy mi lehet a halál után.. de félek kissé hogy egyszer tényleg eljutok odáig, hogy öngyilkos legyek. :/
2011. ápr. 3. 19:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Menj el szihológushoz. Ez nem ezotériába való. Ő Majd megmagyarázzas mi lehet a bajod.
2011. ápr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

vegyél fel msn re elküldöm priviben


29 F Bp


Én is dumálnék néha valakivel.

2011. ápr. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Tapasztald ki magad, hogy milyen nagyszerű lény is vagy. Csodálatos amikor felfedezed azt ki is vagy. :)
2011. ápr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

ma 19:32



Ja


Ez így van!


És hogy össze tud omlani az egész amikor rádöbbensz, hogy a kutyát nem érdekli, és hogy tök magadra vagy maradva a világban.

2011. ápr. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én detto ugyanilyen voltam..míg egyszer elvitt a mentő,mert ilyen dolgokon gondolkodtam és majdnem becsavarodtam.:S Minél hamarabb verd ki a fejedből ezeket a gondolatokat,mert nagyon könnyen begolyózhatsz ha sokat gondolkozol ilyen negatív dolgokon...mindenkinek vannak nehéz pillanatai,az élet nem könnyű,de próbálj meg örülni az apróságoknak is,fel a fejjel!És higgy Istenben,és hogy rájössz ki is vagy valójában,mi a feladatod,mihez értesz,biztos vagyok benne hogy nagyon sok mindenhez értesz,és nem vagy haszontalan,annyi szép dolog van az életben,mennyien szeretnek!Képzeld el nap mint nap milyen életet szeretnél élni,mert amit asztrális síkon,gondolatban átélsz,az hatással van az életedre,ha minden nap elképzeled hogy boldog vagy,előbb utóbb az is leszel...tapasztalaból beszélek úgyhogy higgy nekem!
2011. ápr. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
hát kedves kérdező a soraidat akár én is írhattam volna :(
2011. ápr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Ha nem magadért,élj hát másért!
2011. ápr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mert nem voltál még szeretve, megbecsülve, igazam van?
2011. ápr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 valakiakitnemismersz ***** válasza:
0%
Mert emo vagy.
2011. ápr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem túl sok szabadidőd van. Nem tudom hány éves vagy, de én a helyedben keresnék valami melót, hogy lefoglaljam magam. Persze valami egyszerűt, például mosogatás étteremben, vagy takarítás más házakban, vagy wc-pucolás. Ezt bárki meg tudja csinálni, és amikor erre rájössz munka közben, akkor végre belátod, hogy érsz annyit, mint a többi ember.

A másik, hogy vállalj munkát egy segélyszolgálatban, és találkozz beteg, sérült, fogyatékos, vagy csak halmozottan hátrányos helyzetű emberekkel, és majd meg fogod látni, hogy neked mennyivel jobb az életed.


Olyan szinten szenvedsz a kortünettől, hogy az már pszichológusért ordít, de ha megfogadod a fentebb leírt tanácsaimat, akkor ingyen kigyógyítod magad belőle.

2011. ápr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!