Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy valaki...

Lehetséges az, hogy valaki ennyiszer és ennyi mindenre ráhibázzon?

Figyelt kérdés
Egy kis boltban dolgozom Pesten,kb 1 éve. Bejár a boltba egy 55-60 év körüli férfi, aki nagyon fura volt nekem az elejétől kezdve. Biztos volt már veletek olyan, hogy megláttatok egy idegen embert, és kirázott tőle a hideg. Én csak belenéztem a szemébe és elkezdett remegni a testem, amit ő észre is vett. És olyan dolgokat mondott nekem, amit rajtam kívül senki más nem tudhat, csak a szüleim és a vőlegényem. Pl azt, hogy 2 éve elvesztettem egy babát. Vagy azt, hogy apukámnak 1 hónapja autóbalesete volt, de nem lett komoly baja. Mindezt úgy tette, hogy megfogta a kezem, becsukta a szemét és már mondta is. Rákérdeztem kollégáktól, vevőktől, hogy tudja e valaki ki ez az ember. Mindenki csak annyit mondott, hogy mindig is különc ember volt, és van benne valami fura. Hozzáteszem, hogy a szüleimen és a páromon kívül senki más nem tudja, hogy elvetéltem, még barátok sem. Soha nem hittem az ilyen dolgokban,sőt most is próbálom magamnak megmagyarázni, hogy ez csupán véletlen. De egyszerűen nem találok racionális választ. Valaki találkozott már ilyen emberrel?
2011. márc. 17. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt bárki meg tudja csinálni, aki agykontroll-tanfolyamot végzett.
2011. márc. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bárcsak találkoznék egy ilyen emberrel - feltéve, hogy a jövőt és a jelent is ennyire látja!
2011. márc. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

sok tanulmány és film foglalkozik ilyen esetekkel.

egy film a sok közül:


film címe: Atlantisz gyermekei

film eredeti címe: Hearts in Atlantis

főszereplő: Anthony Hopkins

rendezte: Scott Hicks

készítés éve: 2001

2011. márc. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A jövő nem látja az agykontroll, csak a múltat és a jelent.
2011. márc. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Olvastam már erről az agykontroll dologról, de azt még mindig nem tudom, honnan tudott a vetélésemről és a balesetről.
2011. márc. 19. 10:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!