Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért van ennyiszer (most...

Miért van ennyiszer (most mindennap órákig) dejávum?

Figyelt kérdés

tegnap előtt vendégségben voltunk, és 30 percen keresztül dejávum volt. annyira rosszul lettem h sírni kezdtem (1x még 2-3 évvel ez előtt volt ilyen), most pedig a kezem is fájt, bizserget, és rázott a hideg.

másnap ugyan ez volt, csak 15-20 percig... akkor az OBI-ban voltunk asztal lapot nézni... nem értem miért van ilyen sokáig, naponta. ma még nem volt, de van hogy kezd megint előjönni ez az érzés, hogy láttam már ezt, és zajlik körülöttem az élet, eközben folyton gyötör az érzés h ami épp van akkor már megint az ismétlést, a folytonosságot idézi elő bennem.

sokkot szoktam kapni egy idő után, amikor ráz a hideg és bizsergek akkor már nagyon kikészültem.

legszívesebben arra vágyok olyankor hogy egy sötét szobába bezárjanak ahol semmit se láthatok és hallhatok..

mi lehet a bajom? kezdem magam bolondnak érezni... nem szedek semmilyen gyógyszert, csak foggátlót, de attól biztosan nem lehet ilyen "bajom".

nem drogozok, nem iszok alkoholt... egyszerűen nem értem mitől és miért van ez velem?!


2011. júl. 18. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hiba történt a mátrixban!


Hát ha rossz hormonokat szedsz az megzavarhatja a kedélyedet, nekem pánik betegség sejlik fel benne ha bezárkóznál meg hasonlók.

Ha dézsavűd van az... azt nem tudom mit jelent. De vannak betegségek aminek ez is tünete lehet.

Menj dokihoz, lehet hogy csak gyógyszert kell váltanod.

2011. júl. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az agykontroll tanfolyamon Domján Laci szerint a dejavu ak jön, amikor előre megálmodjuk a jövőt, de az álomra nem emlékszünk felkelés után, csak ak rémlik vmi, amikor már felébredtünk.


Az érdekes az, h számos ember álmodott meg olyat, ami később megtörtént, a tanfolyamon az ottlévőknek a fele tette fel a kezét, h ő már álmodta meg a jövőt, köztük én is.


A pánikroham nálad azért alakulhat ki, mert nem tudod mire vélni az eseményeket, ezért nagyon rosszul kezeled a helyzetet. Egy fekleszthető kiváltságként kéne erre gondolnod, és ha újra megtörténne, ak ülj, v feküdj le, próbáld meg magad ellazítani, és gondolj arra, h ez egy fejlesztehtő kiváltság, ami kevesek között neked is megadatott, ezért különleges vagy.

2011. júl. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ma homályosan, de emlékszem dolgokra, amik majd a jövőben fognak megtörténni... hogy mondjam, kicsit rettegek, hogy tényleg megfog történni, ami persze tök átlagos dolgok, hogy megyünk ide-oda, csináljuk vagy történik ez az, de mégsem békülök ki azzal, hogy ez 2x megtörtént/ik.

sejtem vagy gondolom, hogy ez miért történhet meg egyesekkel. az univerzum összetettsége, az idő a tér "keveredése" miatt?! nem vagyok egy zseni, de sejtésem van. ha tévedek, kérlek szólj rám, vagy világosíts fel!

2011. júl. 19. 13:20
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

Hagyjuk most az univerzumot, maradjunk meg az elménknél :)


Az első mondatomban ott a válasz, csak kicsit rosszul fejeztem ki magam, tehát amikor dejavu érzésed van, ak azt az eseményt már átélted álmodban, csak felkelés után nem ugrott be.


Maga a jövő megálmodása pedig olyan dolog, amire senki sem tudja a választ.

2011. júl. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hmmm :)
2011. júl. 20. 12:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!