Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Igaz hogy az Atlantisziak...

Igaz hogy az Atlantisziak leigázták a Lemúriaiakat?

Figyelt kérdés

Mindenhol Atlantisz tőrténetében olvasom, hogy leigázták a Lemúriaiakat, de nem értem hogy miért, amikor igazságos és empatikus nép volt ?


A Lemúriaiak valami rosszat tettek ? Egyszerűen valamilyen földszerzési háború volt ?


2011. márc. 8. 01:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

D: Amikor elolvastam kérdésedet, azt gondoltam, tudok valami tájékoztató információt adni neked ebben a kérdésben.


Most viszont azt mondom: ha te nem tudod, aki a legokosabb vagy közöttünk, hogyan tudhatnánk mi?

2011. márc. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
azértigázták le őket mert változást akartak, ami a hatalmukat és így a civilizációjukat fenyegette, a pusztulásuk meg abból fakadt, hogy megváltozott a kapott hatalmuk által a világszemléletük...istent próbáltak játszani...
2011. márc. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

egy elmélet a sok közül:

[link]

ha a linket nem nyitja meg, a következő paraméterek alapján is rá tudsz keresni:

honlap neve: 2012 blog

cikk címe: "Az emberiség eredete II: A teljes igazság"

2011. márc. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Igaz... Csak aztán hoztak az Atlantisziak egy olyan médiatörvényt, hogy mi ezt már nem tudhatjuk... :D
2011. márc. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Figyelj rám, atlantiszi korcs!


Én III.Hallambanka lemuriai uralkodónő személyi testőre voltam, és nem inkarnáldtam, mint Te, hanem halhatatlan lelkemet, és tudatomat testről-testre vándoroltatva élek 14620 éve egyfolytában.


Annyira ostoba nép voltatok, hogy fel sem tudtátok fogni a halhatatlanságunk lényegét! Elpusztítottátok a testeket, amiket birtokoltunk, de nem tudtátok elpusztítani halhatatlan lelkeinket, mert elmenekültünk előletek. A pusztítás évében közülünk sokan még állati, sőt növényi testet is birtokoltunk annak érdekében, hogy menekülni tudjunk. Ma is élünk. Legalábbis a legtöbbünk él. Akadtak ugyan az ezredévek alatt olyanok, akik megtisztultak minden karmától, és egyesültek a kozmikus örök erővel, ezáltal elveszítették egojukat, de az ilyen tiszta lények még köztünk is nagyon kevesn voltak. Az utolsó, akire emlékszem, és akit személyes barátomnak tekinthettem Kőrösi Csoma Sándor néven hagyott örök emléket maga után.

Ne kutakodj elmúlt életeid morzsás emlékei közt! Törekedj arra, hogy ezt a mostani életet tisztán, a tökéleteshez egyre közelítve éldd! Útmutatkat szívesen adok neked privát üzenet formájában. Megnyitom elmémet, és egy memóriafogasra kiteszem az email címeim egyikét. Reinkarnáldott atlantisziként talán még megvan benned a képesség a tudatom felderítéséhez. Felbecsülhetetlen értékű tanácsaim természetesen enm csak itt a neten, hanem a kollektív tudatban, sőt (nyomokban) a kollektív tudattalanban is megtalálhatók, de ezt 12 évezreddel ezelőtt sem tudtátok elérni. Tulajdonképpen ez is volt a pusztításotok egyik mozgatórugója. Felemésztett benneteket az irigység.

Várom a jelentkezésedet!


Felszínes (inkább csak protokolláris) tisztelettel: Moran Lajoss Letartoidohm, Lemuria varkmariája, Vásznaránca Szájaszéle hatodik tanítványa

2011. márc. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!