Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Igaz hogy az Atlantisziak...

Igaz hogy az Atlantisziak leigázták a Lemúriaiakat?

Figyelt kérdés

Mindenhol Atlantisz tőrténetében olvasom, hogy leigázták a Lemúriaiakat, de nem értem hogy miért, amikor igazságos és empatikus nép volt ?


A Lemúriaiak valami rosszat tettek ? Egyszerűen valamilyen földszerzési háború volt ?


2011. márc. 8. 01:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%

Atlantisznak nincsen leírt története, ergo amit olvasol az mese, ott pedig bármi megeshet értelemtől független, nem kell meglepődni semmin se.


Ha a valódi Atlantiszról akarsz olvasni akkor keres rá a neten minoszi kultúra/civilizációra és Santorinire.

2011. márc. 8. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
42%
Amúgy Atlantisz nem létezett, csak szólok :) Szóval nem igáztak le senkit.
2011. márc. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Természetesen. És megalapították a Harmadik Transzatlantiszi Dinasztiát. Az ő leszármazottjaik az üzbég marhapásztorok és Lui Padre.
2011. márc. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
53%
Nem igaz. Hihetetlen hogy az emberek miket képesek elhinni...
2011. márc. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
85%
Igaz.Ott voltam.
2011. márc. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
én úgy tudom barátságban voltak..
2011. márc. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Én előző életemben Atlantiszon éltem, és Főpap voltam. Valami rémlik abból az időből, már nekem sem tetszett ez a konfliktusmegoldás a Lemúriaiakkal, mert sok jó barátom volt köztük, azonban már nem emlékszem, hogy mi volt a vita kiinduló pontja és arra sem, hogyan fajúlhatott ide.
2011. márc. 8. 16:31
 8/25 anonim ***** válasza:
84%

> Én előző életemben Atlantiszon éltem, és Főpap voltam.

Ezt hogy sikerült bemagyaráznod magadnak?

Ha könnyen, menj pszichológushoz.

2011. márc. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
77%
Itt az ideje, hogy tisztább és jobb minőségű anyagot szívj el, mert a büdös életben nem fogsz emlékezni rá ilyen trágya cuccal, amit most használsz.
2011. márc. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
78%

Amúgy ha előző életeben főpap voltál Atlantiszon és csak most születtél újjá, akkor Platon elve szerint (aki atlantiszi témában megbecsülendő), valami hatalmas bűnt kellett elkövetned. Kb 12.000 éves vezeklés az minimum egy teljes faj kiirtását jelenti saját kezűleg.

Ha azóta viszont rendes időközönként újjászülettél akkor ilyen távra és életre visszatekinteni még azt se igen lehet, hogy fiú voltál e vagy lány, nem pedig azt, hogy főpap meg Atlantisz.


Némi spirituális szemlélettel is azt mondom, hogy szerintem is fordulj pszichológushoz (olyanhoz aki nem atlantiszi vagy a galaktikus tanács tagja, mert ők elfogultak. :-) ).

2011. márc. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!