Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi adja a Te életed értelmét?

Mi adja a Te életed értelmét?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
maga az élet
2011. márc. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Bretso ***** válasza:
Szintén.
2011. márc. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én.
2011. márc. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Isten, a hazám, a családom és a Ferencvárosi Torna Club.
2011. márc. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a wow
2011. márc. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Barátnőm!
2011. márc. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 POciCi ***** válasza:
Szilvás bukta mert azt szeretem
2011. márc. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elég értelmes válaszokat kaptál :D Pedig erre lehet normálisan válaszolni. Hogy hozzászóljak az előzőhöz, PÁLINKÁT!! Na visszatérve a kérdésre. Folyamatosan tűzködök magamnak célokat. Nagyon jó vagyok a sportokban. Streetball. Breaktánc. Vagy bármi. Minél jobbnak és jobbnak lenni, de nem fanatikusan. Vagy régi, könnyen megvalósítható, elég buta álmokat valósítok meg :D Jó felidézni a gyerekkoromat, amikor mindig álmokat kergettem, és jól esik megvalósítani egyet-egyet. (nem Porsche autó, meg ilyenek.. :D:D) Amúgy meg próbálok úgy élni, hogy sose bánjak meg semmit, hogy akár a legtöbb embernek helytelen döntést hozzam meg, ahelyett, hogy a mások által vélt helyeset úgy, hogy lelkiismeret furdalásom van miatta. Továbbá régebben, talán 1-2 éve kicsit bolond voltam, rengeteg emberrel összevesztem. Most ezeket próbálom kijavítani, próbálom magamat is, és másokat is boldoggá tenni. Kisebb/nagyobb sikerekkel, de legalább próbálkozom, és ez már egy jó dolog.
2011. márc. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
könyvírás
2011. márc. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!