Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a fene az az ektoplazma?

Mi a fene az az ektoplazma?

Figyelt kérdés
A south parknak abban a részében, ahol elment a net, említették, elég fura szövegkörnyezetben. De mi valójában?
2011. márc. 1. 22:04
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
88%
én azt hallottam hogy a médiumoknál van mikor a holtakkal lépnek kapcsolatba holtakat látnak akkor aki nagyon jó médium annál mikor épp kapcsolatba lép akkor ez az ektoplazma jön ki belőle.... van pár kép is hogyan néz ki ha médiumból jön ki
2012. okt. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
váladék az ivarszervedből.
2012. okt. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
39%

Bandába verődött,a túlvilágról visszatért emberi hímivarsejtek.


László jósnő

2012. okt. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
Én azt tudom hogy a legjobb zenék vannak rajta....:D [link]
2013. jan. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
74%
Ajánlom a Kísértetjárás connecticut-ban c. filmet, és onnan majd megtudod, h mi az.
2014. jan. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
88%
A South Parkban, Randy éppen végzett a maszturbálással, amikor rányitottak. Mivel mindent beterített, még a plafonról is csöpögött az ondó, ezért azt próbálta hazudni, hogy "itt volt egy szellem, és ez csak ektoplazma". Az ektoplazmát pedig,-mint ahogy már előttem leírták- valami szellemekkel kapcsolatos dolognak tartják egyesek. Szellemek után visszamaradó anyag, vagy maga a szellemeket alkotó anyag, pontosan nem tudom. A lényeg, hogy a történetbe így illeszkedik, ahogy leírtam.
2014. máj. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
Egyszerű két szó: Szellem Nyálka
2015. dec. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
Túlvilági lelkek így szállják meg a halandókat gomolygó füst által. És így is távoznak belőle.
2019. jún. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:

Éteri anyag


Az éteri anyag a bármely élő szervezet által létrehozott életerő-szubsztancia ("anyag, lényeg"), amely egyszerűen azáltal jön létre, hogy az adott szervezet ÉL. Ez egy olyan anyag, amely a fizikai és az asztrális test között van valahol, részben fizikai és részben asztrális. Ennek az anyaga valahol a fizikai ANYAG és az ENERGIA közötti dolog, és hasonló a közeli "unokatestvéréhez", az ektoplazmához.

2021. máj. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
100%

Ektoplazma


Az ektoplazmát hasonló módon tanulmányozzák. Materializációs médiumokat pontos és érzékeny mérlegekre ültettek, ezután megkérték, hogy hozzanak létre ektoplazmát egy másik hasonlóan pontos és érzékeny mérlegre. A médiumokon olyan mértékű súlycsökkenést tapasztaltak, amennyivel nőtt a létrehozott ektoplazma súlya. Amikor a médium eltüntette az ektoplazmát, ugyanolyan ütemben nyerte vissza azt a súlyt. Az ektoplazmát a csakrák hozzák létre. A médium fizikai tömegéből hoznak ilyenkor létre másik anyagot, ektoplazmát. (Robert Bruce :Értekezés az Asztrál projekciókról)

2021. máj. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!