Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik vonzás törvénye...

Létezik vonzás törvénye meditáció?

Figyelt kérdés
Ha igen, meg lehet venni,le lehet tölteni valahonnan?
2011. febr. 27. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen létezik!!
2011. febr. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Na, erre én is kíváncsi lennék, hogy létezik-e a vonzás törvénye. Sokszor bejön, amit nagyon szeretnék, még én is meglepődöm, hogy mennyire pontosan úgy történik, ahogy szerettem volna. Sok hihetetlen dolog történt, aminek nem is volt reális esélye, de nagyon szerettem volna, sokat ábrándoztam róla, és megtörtént.

De, hogy ez véletlen, vagy vonzás, azt nem tudom.

Kicsit szkeptikus vagyok ebben, mert, ha létezik Vonzás Törvénye, akkor miért van ennyi boldogtalan és összezavarodott ember?

Akkor mindenki bevonzaná a jót, és boldogan élne, nem?

2011. febr. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A gondolatnak teremto ereje van!
2011. febr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves Második a kérdés nem ez volt, de azért reagálok :) Az, hogy miért van ennyi boldogtalan ember szerintem az teljesen egyértelmű, csak meg kell nézni a filmet és/vagy elolvasni a könyvet. De egy biztos, tényleg létezik...
2011. febr. 27. 19:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Második vagyok, köszi, hogy válaszoltál!:)

Úgy értettem, hogy akkor miért nem tudják az emberek megoldani a probélmájukat. Egy kérdés körül forognak, és nem tudják megoldani. Nem másokról beszélek csak, hanem magamról is. Nekem is van olyan, amit nem tudok megoldani, bár máson sem jár az eszem. És nem megy. Pedig már be kellett volna vonzanom a megoldást, annyit töprengtem rajta. De egyszerűen az én az esetemben nem működik!

DE, ez a Te kérdésed, úgyhogy nem fárasztalak az én kérdésemmel. Ki kellene íromom egy új kérdést, de nincs kedvem ahhoz, hogy kiosszanak.

Még egyszer köszi a normális reakciót!

2011. febr. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
19 58 leülhetsz egyes kisfiam! Nem erröl szólt a kérdés.... :-)))
2011. febr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mukodik, de megkell talalni a megfelelo technikanak az alkalmazasat ami segiteni fog ebben, es lepeseket is kell tenni annak erdekeben, hogy elerjuk a celunkat.

Tehat nem ugy kell elkepzelni, hogy csak toprengek es gondolkodom, s kozbe pedig ingerult es turelmetlen vagyok, mert nem jutok 1-rol, a 2-re!

A lehetosegunk megvan, de a tudatunkat is hasznalni kell, tehat csak a pozitiv gondolkodas, de cselekves nelkul nem lesz eredmenyes.

2011. febr. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2.válaszoló: azért,mert vagy nem ismerik a Vonzás Törvényét,vagy nem ismerik el,vagy (ami a leggyakoribb azok között,akik ismerik a Törvényt) nem tudják megfelelően alkalmazni.
2011. márc. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!