Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kapott már valaki deeksha-t?

Kapott már valaki deeksha-t?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 14:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én még nem.

egyik jó barátom nyáron fog :)

2011. febr. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én igen! (rendszeresen szerintem)
2011. febr. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Bagoly 14 hogy érted, hogy rendszeresen?

Az nem úgy van, hogy elmész valakihez és ő ad át neked energiát?

2011. febr. 27. 14:40
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
akkor igazából én is rendszeresen kapom :D
2011. febr. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet rendszeresen kapni, világosítsatok fel légyszi :)
2011. febr. 28. 20:11
 6/11 anonim ***** válasza:
49%

én minden nap imádkozok (nem vagyok keresztény) és olyan szeretetteljes érzés tölt el... embertől ilyet nem kapok...hihetetlen.

szerintem az ima mélységén múlik minden :D és nekem minden nap áldás, nagyon szeretem Istent Nélküle megbolondulnék...

2011. febr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Szia!Sikerült azóta eljutnod deeksha adóhoz?
2011. jún. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szia! Nem, de ha van pozitív élményed kíváncsian várom :)
2011. jún. 15. 20:26
 9/11 anonim ***** válasza:

Deeksha – Istentől érkező áldás

Isten megállás nélkül áld minket! PL:_áldott legyél az úr nevében

A papp az esküvőn : Az úr áldása reátok gyermekeim

Elköszönés: Isten áldjon!

Ezek mind mind Deeksha

2011. júl. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Válogassuk el a dolgot! A deeksha nem vallás! Nem kötődik egyik valláshoz sem! Előttem szóló katolikus kifejezéseket írt, de félreértés ne essék, nincs összefüggés, főleg mivel a deeksha gyökere India.

Energia átadás: amikor energiát kapsz, akkor egy neurobiológiai folyamat megy végbe a fizikai agyban, melynek során olyan részek élénkülnek fel, amiket nem használsz, így az agyad jobban működik, jobb lesz a memóriád, a hangulatod, reakcióidőd, stb.

A deeksha-adók egy energiát áramoltatnak a saját testüket használva csatornának.

És igen, áldás a szó szerinti fordítása. Mert valóban a hatása felfoghatatlan, addig, amíg magad nem érzed. orvosi vizsgálatok támasztják alá a működését.

(bármennyit tudok ám írni erről, mivel a mindennapjaim szerves része) ha érdekel ismerek deeksha adót is, illetve vannak nyilvános programok, ahová bárki jöhet, aki szeretne többet és jobban lenni vagy csak kíváncsi. De régi a kérdésed, bízom benne, hogy már magad is átélhetted.

2012. okt. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!