Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Jelenthet ez valamit?

Jelenthet ez valamit?

Figyelt kérdés

Nemrég belépett az életembe valaki. Amikor összejöttünk és hazajöttem, egy lepkét találtam a szobámban. Ez a kis állatka 7 napig velem lakott, utána kirepült.

Nem éreztem természetesnek, hogy egy pillangó csak úgy február elején előjöjjön, főleg nem este, amikor nappali lepke.

Véleményetek?


2011. febr. 21. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

nagy nagy oromomre szolgal megvalaszolni a kerdesed.


Mindenkeppen ha megvizsgaljuk a kerdfesedet tudomanyosan, illetve ezoterikus szempontbol is, akkor arra a kovetkeztetere jutunk, hogy a lepke, amely jol megallapithatoan nappali lepke, ennek ellenere ejjel jott, valamint az a teny, hogy februar elejen jott, amikor meg itt sincs az ideje, s mindezeket meg erosen tetezi az a teny, hogy pontosan 7 napot lakott veled az a lepke, abba az iranyba mutat, hogy batran es ketsegek nelkul kijelenthetjuk, ( a 7 es szam alapjan meg aztan kulonosen, hisz a szammisztikaban a 7 es szamnak eleg korulrajzolhato jelentese van), hogy terhes vagy.


orulok, hogy segithettem

2011. febr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jól megnevettettél, kedves első válaszoló :) Ez tetszett!

Értem a viccet is. Bár nem hiszem, hogy terhes lehetnék, nincs kitől :D

2011. febr. 21. 21:13
 3/5 anonim ***** válasza:

na ez jo. akkor meg sok boldogsagot oda neked, es ne akarj minden moge valami elmeletet varazsolni, mint a legtobb ezo orult foleg errefele.


Tessek elfelejteni, hogy mi a horoszkopja, hogy hany hullocsillag, eticsiga, nyarilepke jelent meg azon az ejszakan amikor megismerted.

EGy embert ismerttel meg, aki vagy jofej, iszonyat jo brassoi apropecsenyet sut a raksalataja meg isteni, megnevettet, es nem szereti a helyere tenni a dolgait, vagy pont az ellenkezoje. AZ embert ismerd meg, es ne mindenfele primitiv oskori babona alapjan keresd az igazolast.


Kpezeld csak el, ha itt elhitetik veled, hogy a lepke egy egi jel, hogy osszeilletek, aztan egyszer arra kelsz, hogy kiadtad neki a pin kodod. Persze ugyanez forditva is igaz.

2011. febr. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ne aggódj, kedves válaszoló, nem keresek mindenre ezo magyarázatot.

Tudom, hogy az életben vannak nem-látható mozgatóerők, de ettől még nem ezek irányítanak minket.

Kérdésem arra irányult, hogy más emberek szemszögéből, mondandójából értesüljek mások világszemléletéről, hitéről, mintegy megismerve az egyik végletet: az ezo magyarázást, és tisztában voltam azzal is, hogy lesznek szkeptikusok is, mint a másik véglet, a racionalista szemléletűek. :)

Ne aggódj, tökéletesen tisztában vagyok bizonyos dolgokkal, pl hogy jó brassóit csinál a kedvesem és hogy nem adjuk ki a PIN kódunkat egymásnak. :)

Mások hitéről érdeklődök kérdésemmel, egy adott szituációról szőtt gondolatokról.

2011. febr. 21. 21:26
 5/5 A kérdező kommentje:
Pontosítok: nem minden körülmények között irányítanak minket a nem-látható mozgatóerők.
2011. febr. 21. 21:27

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!