Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mire ez a sok h*lye ember,...

Mire ez a sok h*lye ember, aki szerint még annak is jelentése van, ha látott egy békát? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Minden második kérdés így hangzik: Mit jelent ha azt álmodtam hogy... ? Vagy ha békával, kutyával álmodtak... Volt olyan is, hogy mit jelent, ha nem lehetett látni innen a napfogyatkozást. De miért hiszik az emberek, hogy mindennek kell valamit jelentenie?
2011. febr. 20. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Mert primitívek.És pont unatkoznak.
2011. febr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
szimplán naívak és félrevezethetők, hogy minden hülyeséget bevesznek
2011. febr. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még a világ legmaterialistább pszichológusa, Freud is nagy jelentőséget tulajdonított az álmoknak, hiszen az feltárhatja a tudat legmélyebb rétegeit. Csak meg kell tanulni értelmezni őket.
2011. febr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Ilyen h*lye emberek mindig is voltak, csak internetes fórumok nem voltak.

Ezekből a h*lyékből egyébként meg is lehet ám gazdagodni!

Tele vannak a boltok "álmoskönyv"ekkel.

2011. febr. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hehe, en elvezem az alofejtest, tok izgalmas dolog, bar olyan sokat nem lehet tole varni... Bar, vmennyi jelentesuk tenyleg van, a pszihologia szempontjabol... Vagyis h eled meg az almodban azt h felig teli v ures a pohar. Hulye pelda de tenyleg. :D mas jelentoseguk nincs..
2011. febr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Freud azt is mondta, hogy mindenki csak a saját álmát tudja megfejteni.
2011. febr. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pedig nincsen jelentősége. Én vezetek álomnaplót, megtanultam emlékezni pontosan az álmaimra (akár 6-8-ra egy éjszaka).

Hidd el, annál jóval összetettebbek az álmok mint, hogy láttam egy békát... Ezt nem lehet ennyivel megfejteni, hogy felcsapsz egy könyvet.

Aki ezt beveszi az tényleg nagyon buta.

2011. febr. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
49%
Semmivel sem rosszabb, mint az a sok h*lye, aki szerint bármi változni fog attól, mert vasárnaponként a templomban rutinból elmond pár betanult versikét.
2011. febr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!