Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy fejlesszem a "képességeim...

Hogy fejlesszem a "képességeimet"?

Figyelt kérdés

Remek a beleérző képességem, nem egyszer álmodtam meg a jövőt, sokszor megérzem, mi fog történni. Megérzem, ha valakivel valami rossz történt, vagy épp ellenkezőleg, valami jó, megérzem egy ember hangulatát, anélkül, hogy bármi tükröződne az arcán, vagy beszélnék vele. Ha megismerek egy személyt, előre megmondom, hogy "jó" vagy "rossz" ember, és ez nem előítélet, mert eddig mindig igazam lett. Egyszer sikerült a gondolatolvasás is, valamint egy kisebb szintű telekinézis.

Ami a legijesztőbb, hogy ha akarva-akaratlanul valaki valami rosszat tesz ellenem (legyen az jogos vagy jogtalan), azzal 100%, hogy valami rossz történik. És ez nem jó.

Alapvetően nem vagyok rossz ember, bolond se.

Arra lennék kíváncsi, hogy ezeket hogyan tudnám tudatosítani, fejleszteni? :)

Kérem, azok, akik nem hisznek ebben, ne írjanak. :)


2011. febr. 19. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia

Én hiszek neked. Értékes adottságod van. :)

2011. febr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mond meg mi nem volt 404-es szélhámos fake videjóján.

Ógyis mindenkit az érdekel mást

anmár.

2011. febr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocs, válaszolni nem tudok, viszont engem is érdekelne ha érkezik valami hasznos tanács.
2011. febr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

Ezek amiről Te írsz, olyan érzék, mint a látás hallás, nem kell telekinézises marhaságot belenyomni. Nincs neked semmilyen hatalmad ember! Egyetlen hajad szálát sem tudod fehérré vagy feketévé változtatni, ahogy Krisztus mondta!

Akik nem hisznek, ne írjanak? Akkor csak azok fognak írni, akik hisznek neked, akik dicsőíteni akarnak téged, bíztatni! Ezt akarod, hogy mindenki veled törődjön?

Szeretem, hogy minden jövőt látó, beleérző, meg még a franc se tudja milyen képességekkel rendelkező ember soha nem nyer ötöst a lottón, de még egy tipposzlopot sem képes kitölteni a totón!

Nem érzik meg életük egyik legfontosabb eseményét a halálukat, nem tudnak semmit sem tenni ellene...

Gondolj csak bele... nem tett még anyukád olyat veled, ami neked egyáltalán nem tetszett? Nem adott apukád soha egy pofont? Mindenki odaadja bármilyét, amilye csak van neki, és te elkéred?

Ember! Olyan hogy akarva akaratlanúl tesz-e valaki a környezetedből rosszat veled? Igen, nyugodj meg, mindenki! Ha nem most, akkor majd... És??? Szüleid meghaltak, testvéred már régen, miután elvette a cumidat? Se barátod, se barátnőd? Tanárok sorra hullanak körülötted?

Nem vagy bolond, valóban, csak annyira, hogy a magad kitalált világából nem tudsz kiszabadulni.

Alapvetően meg hidd el, rossz vagy, mint megannyian, de megkereshetnéd az utat, az igazságot, az életet!

Szia

2011. febr. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szia! Keress fel egy természetgyógyászt, aki szakember az effélék területén, interneten rengeteget lehet találni. Én is elmentem egy megbízhatóhoz, mert nekem másmilyen, kicsit durvább problémáim voltak, de segített. :)
2011. febr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

ma 01:45

Kérlek, Krisztust hagyd ki, mert nem éppen vagyok hívő.

Nem kértem, hogy dicsőítsenek, biztassanak, pusztán föltettem ama kérdést, hogy hogyan tudnám a 6. érzékemet fejleszteni.

Ezeket a dolgokat ne úgy képzeld, ahogy a filmekben, hogy előre tudok, pontosan mindent. Csak nagy körvonalakban (mellesleg nem lottózok).

Nem mondtam, hogy egész életemben vonatkozott rám minden. A "rosszat teszel nekem, neked nem lesz jó" egész új keletű. Az egyik "barátnőm" hátba támadott, erre szakított vele a barátja. Csúnyán összevesztem a volt pasimmal, szakítás lett a vége, rá járt a rúd végig, most már 2 hete otthon fekszik betegen. Egyik haveromra megint csak haragudtam, erre elromlott az egész napja. Hidd el, véletlennek nyilvánítottam az egészet. De aztán sok lett a véletlen, túl sok.

Azzal pedig messze nem értek egyet, hogy mindenki rossz. Ez nem igaz. Miért lenne mindenki "rossz"? Kérlek, magyarázd el.

És végül, sajnos tisztában vagyok ezzel a világgal, a kegyetlenségivel és a hibáival egyaránt, még ha nem is az összessel, csak egy piciny töredékkel.

És tudom, mi az az Élet. :)


ma 17:23

Megírnád priviben, ha szépen megkérlek, milyen problémáid voltak? :)

2011. febr. 20. 23:13
 7/9 anonim ***** válasza:

"sok lett a véletlen, túl sok."

Matematikai csapdába estél.

Csak a beteljesült eseteket jegyzed meg (bár az is olyan, hogy 1000-féleképpen teljesülhet be) - ami nem, azt elfelejted.


Mire vagy képes? Mi az, amit előre meg tudsz mondani, hogy meg tudod csinálni - és tényleg bejön?

2011. febr. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem egyszer fordult elő, hogy tudtam, én felelek az adott órán, pedig még csak akkor keltem föl. Megálmodok dolgokat, pl. összeveszik valaki valakivel, megálmodtam eddig minden ismerősöm halálát, akik végül meg is haltak. :S :(

Egyszer álmodtam egy helyről, még hónapokkal ezelőtt. Építkezés volt, félig felhúzott épület áltt ott, fehér oszlopokkal. A minap el kellett utaznom itthonról, és útközben láttam azt az épületet. Megkérdeztem anyámat, mióta van ott, azt mondta, nem rég óta.

Konkrét szituációkat álmodok meg előre, amik nem rögtön aznap, hanem némi idő elteltével történnek meg.

Ami a megérzést illeti, eddig mindig megéreztem, ha valami nagy fajsúlyú dolog történt. Emlékszem, tavalyelőtt apámat kórházba kellett szállítani gyomorfekély miatt. Nem tudtam róla, mert suliban voltam, de dél körül nagyon nyomasztó érzés kerített hatalmába. Haza mentem (4 körül), anyu mondja, hogy apu kórházban van, délben vitték be.

Most kapásból ennyi, ha eszembe jut még valami, akkor megírom. :)


Azt hiszem, igazad kell adnom neked, ami a "matematikai csapdábaát" illeti. :)

2011. febr. 21. 11:11
 9/9 anonim ***** válasza:
agykontroll
2011. márc. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!