Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A zombik képesek rá?

A zombik képesek rá?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Felmerült bennem a kérdés,hogy a zombik finganak e?mert ugye az emberben alapból vannak gázok,pláne ha még bomlik is akkor az csak olaj a tűzre,viszont még sose láttam/hallottam olyan filmet,történetet,ahol fingtak volna.Csak hányás volt de ugye az már alap.
2011. febr. 9. 16:27
 1/6 anonim válasza:
40%
zombik nem léteznek, így valószínűleg nem is finganak...
2011. febr. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Rohadnak kívül belül, úgyhogy biztos finganak. De egy történetben miért kapna ez külön szerepet? Büdösek, és hörögnek állandóan, meg mindenféle zajok jönnek ki belőlük amúgy is, szóval ha elfingja magát az nem egy feltűnő dolog. "Jaj, képzeld, tegnap üldözött egy zombi, és hallottam hogy közbe elfingja magát! Annyira kellemetlen volt a helyzet, még nekem is, nemhogy neki!"
2011. febr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát te mekkora arc vagy :D XD
2011. febr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tetris ***** válasza:
73%
Igen! És a zombik éjszaka odatartják a feneküket a a hülye kérdéseket felvetők ágyához, és záptojás szagú öblös fingásokat eregetnek.
2011. febr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát elvileg a halál beálltával elernyednek a szükséges izmok.. :D
2011. febr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"hát elvileg a halál beálltával elernyednek a szükséges izmok.. :D"


Naigen, de elvileg aki meghalt az már nem mászkál és nem harapja le az élők arcát! *slap slap* kelj fel Johnny! Ez már nem az a világ amit megismertünk! Azok a szabályok már nem érvényesek amit az iskolában tanultunk! Ez az apokalipsziiiiiiiiis!

2011. febr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!