Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan változtassak?

Hogyan változtassak?

Figyelt kérdés

Mindenből elegem van, teljesen szétestem, totál nincs önbizalmam és rengeteg teendőm lenne, de annyira nincs erőm hozzájuk. Ki akarok végre kapcsolódni, csak az a gáz, hogy most lesz érettségim és nem tudok rá tanulni, nincs elég lelki erőm hozzá. Az órai odafigyelés sem megy.

HELP!!!


2011. febr. 8. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Idézz meg egy démont, aki majd helyetted tanul és bemegy érettségire.
2011. febr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nos, ezoterikus javaslatom nincs. Viszont megpróbálhatod megkeresni a szépet a tanulásban is. Érettséginél meg egyetemen megtanultam, hogy muszáj felfedezned a szépet az adott tárgyban, különben napi 8-10 óra tanulás kibírhatatlan lenne. Sok tanulás után mond magadnak: ez férfimunka volt (ha lány vagy sorry), most megérdemlek egy kis kikapcsolódást. Ha esetleg nem menne, akkor próbálj meg kikapcsolódni előbb, aztán ugorj hirtelen fejest a tanulásban. Már párszor bevált nekem.
2011. febr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi
2011. febr. 8. 21:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!