Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Bárki ismeri/próbálta-e már?

Bárki ismeri/próbálta-e már?

Figyelt kérdés

többfázisú alvási ckilusok

itt a link.

[link]


2011. febr. 6. 01:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem próbálnám ki. Pedig nekem aztán jól jönne, ha több órából állna a nap, mert sehogy sem tudok mindenre időt szakítani. Pl. itt van hajnali 4, nem tudok elaludni, mert éjszakában dolgozom 2 hete, és nem tudok visszaállni nappalra. :S

Szóval csak aludj, ha megteheted, ilyenekkel ne próbálkozz, az agynak meg a testednek kell a pihenés, ne tedd tönkre magad orvosilag nem igazolt módszerekkel.

21L

2011. febr. 6. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez baromság. Semmi alapja nincs. Legalábbis neten néhány blogba találtam bemásolva ezt az írást. Arról meg nem is hallottam, hogy Vinci nem aludt volna.
2011. febr. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az agy egy csodálatos irányító-műszer! Sok mindent képes megtanulni, sok mindenre képes átállni. Pl. arra is,- ha szükség van rá -, hogy a kezeden járj, vagy a lábujjaddal fogd a kanalat.


De minek bonyolítani, felrugni a születésünkkor kialakult rendet?


Ha most átállítod az agyadat egy megszokott alvásritmusról egy másfajtára, majd ha más élethelyzetbe kerülsz - pl. éjszakai munka - akkor megint kezded előlről, aztán ismét vissza a normálba. Mi lesz ebből a végén.


Bízd az agyadra, hogy milyen alvásritmust alakít ki neked, élj az szerint, mert biztos, hogy a te szervezetednek az a legjobb.

2011. febr. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A Csöbárd ***** válasza:
Nem mert nem vagyok í segg-hülye!
2011. febr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az én elmém miért gondolja úgy, hogy ha hasznos cselekvések helyett inkább semmiféle értelmeset nem csinálok az nekem jó lesz? Bármiért is szerintem az ilyesfajta dolgai miatt nem hiszem, hogy tényleg jól tudja, hogy mi jó nekem...a 6x20 perccel én sem értek egyet, de ha igaz amit leírtak és elvileg tudósok is kísérleteznek vele már évek óta, akkor más változatban is lehetne csinálni. 4 óra szunya 4x20 perc alvás vagy 6 óra szunya 2x20 perc alvás. Még így is hülyeségnek hangzik?
2011. febr. 12. 22:41
 6/6 anonim válasza:
Fenntartanám a tévedés lehetőségét de ha jól tudom a dolgot még anno Da Vinchi találta ki. Elméletben bizonyítottan működőképes, a gyakorlatban viszont jóformán kivitelezhetetlen. Már csak azért is, mert nem úgy alszol el, hogy becsukod a szemedet és már alszol, vagy ha igen, akkor nagyon fáradt vagy, az meg ugye ellet mond a lényegnek. Tehát mire elaludnál már kelhetsz is:)
2011. márc. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!