Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi van, ha tényleg így van?

Mi van, ha tényleg így van?

Figyelt kérdés

A dinoszauruszok majdnem 200 mio éven át uralták a földet. Nem tudni miért, kipusztultak. Lehet, hogy azért, mert túlságosan primitív volt a gondolkodásuk, és nem tudtak "haladni a korral". Aztán jött az ember. Elképesztő felépítés és gondolkodás, ezerszer összetettebb ,mint egy dinoszauruszé. 200 éve még szekérrel kellett átvinni egy zsák krumplit a szomszéd faluba, most meg már egy kattintás, és máris New Yorkba küldted a leveledet. Ma már azt sem tudjuk, hogy melyik laptopot vegyük meg, régen pedig még egy motor nélküli repülő is csodának számított. Magyarul túlságosan is gyorsan haladunk a korral. Hol van már az MP2 lejátszó? MP3? MP4? MP5 van már? és ezt így mind kb 10 év alatt?

Mi van, ha az ember kihalását a "túl gyors haladás a korral" fogja okozni? Vagy lehet, hogy nem is fog kipusztulni itt semmi se? Lehet, hogy igazából mi csak karakterek vagyunk egy számítógépes világban? Mi van, ha mondjuk én ugyanaz vagyok, mint a 600 év múlva élő ufo, vagy akármi, ami itt lesz a földön? mi van, ha soha nem pusztulok ki, mert én létezek egy másik élőlényben 600 évvel később, ugyanazzal a DNS-sel? Ki fog pusztulni az emberiség?


Ez most lehet, hogy nagyon hülyén hangzik, nem tudom olyan jól leírni, mint ahogyan a gondolataimban összeraktam.


2011. febr. 4. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
37%

ez butaság, már elnézést,

Igen gyorsan haladunk a kórral logikus, mivel az agyunk 1500 cm3, de mi lesz akkor, hogy ha a fejlődésünk meg áll, mi lesz akkor hogy a nem megújuló energiaforrásunk kifogy PL: olaj, szén, lignit, földgáz, ilyenek...


Érthető nem??? AZ emberek , az usa, az euróai unió mért nem teszi már fel a kérdést, : Mikor fogunk egy olcsó és megújuló forrást keresni, az olaj helyére???

2011. febr. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Milyen jó neked, hogy ráérsz ilyenen agyalni:)
2011. febr. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

diator a te tolladbol olvasni azt a szot, hogy butasag, mindenkeppen derut csal az arcomra ismerve mas kerdesekre adott valaszodat:))


uncle

2011. febr. 5. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az utóbbi 50 évben azért fejlődött oly gyorsan a technológia, mert a kormányok titokban kapcsolatban álltak a földönkívüliekkel.
2011. febr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Eternal-life válasza:
Na jó ez a földönkívülis dolog azért túlzás xD
2011. febr. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
véleményem szerint tény hogy az idegenekkel kapcsolata van a titkos kormány szervezeteknek , amelyek a fejlődésben segítenek nekünk, de olyanokban segítenek amikre mik is rá tudnánk jönni.
2011. febr. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!