Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet, hogy valaki olyan...

Lehet, hogy valaki olyan csapdába esik, mint az Eredet c. filmben?

Figyelt kérdés

Egyre többet olvasom itt arról, hogy meg lehet tanulni álmainkat irányítani. Akik ezt már tudják, képesek lehetnek arra, hogy inkább az álmukat szeressék jobban, mint az életünket, vagy az életet tekintik álomnak.

Remélem értetek. :)


2011. febr. 3. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze. És Csipkerózsika is százéves álmából ébred majd fel.
2011. febr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

majdnem azt írtam, h kizárt dolog, de eszembe jutottak a kedvenc tudatos álmaim, mégha nem is történt semmi különös, ak is jó volt felkelni úgy, h megint én irányíthattam az álmomat.


sőt, vmikor építeni is tudtam, és csodás érzés volt, úgyanúgy ment, mint az eredetben, én csak elképzeltem vmit, és azt elképzelhetetlen részletességel építette fel az agyam, mondhatni összedolgoztunk, szóval annak a résznek tényleg van alapja.


ezek mellett azért nem tartok attól, h inkább egész nap alszok, mert az itteni világ sokkal érdekesebb, itt van a barátnőm, és a haverok :D


azonban aki magasra fejleszti a tudatos álmodást, h minden alkalma egy újabb igazán nagy kaland, és am az élete sivár, és céltalan, annál el lhet képzelni, h inkább az álmaiba menekül.

2011. febr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
amcsi katonákkal csináltak vmi hasonlót, de nem bizti, hogy pont olyant, mint ami a filmben is volt
2011. febr. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!