Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Csak nekem tűnik fel, hogy...

Csak nekem tűnik fel, hogy itt az ezotériában alig van egy-kettő érdekes, de normális kérdés?

Figyelt kérdés

Majdnem mind egy kaptafára van. Mit jelent az álmom, összeillik-e ez a horoszkóp azzal, szerelmi kötés hogy van, satöbbi


Meg a humorkodni próbálkozók kérdései, és alig van, mondjuk mágiában olyan kérdés, aki tényleg komolyan gondolja, és tanácsot kér.

Mágiát használók, ti hogy látjátok?


2011. febr. 3. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Tényleg egy nagy rakás sz.r van itt összehordva. Már bánom, hogy a seprűmet laptopra cseréltem. Megyek is vissza a Roxfortba.
2011. febr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, hogy aki ilyesmivel foglalkozik, az nem itt fog tanácsot kérni, pont a fent említett okok miatt. Rengeteg a hozzá nem értő illetve az olyan válaszoló,aki csak szórakozni,provokálni jár ide. Teljesen mindegy, hogy milyen jellegű kérdést tesz fel az illető, minimum 5 olyan választ fog rá kapni, hogy "ilyen nem létezik,ha sok szabad időd van inkább valami hasznosat csinálj" vagy a másik kedvencem,a "neked nem ép az elméd, kezeltesd magad" de ott vannak még a légből kapott baromságok is,amiről még egy laikus is első ránézésre megállapítja, hogy semmi értelme.

Nos, én így látom.

2011. febr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ide szórakozni járok, igaz sose válaszolok, csak olvasgatok. És egyet értek veled; a legtöbb kérdés és válasz komolytalan. És még finoman fogalmaztam.
2011. febr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 BlackSword ***** válasza:
100%

Egy-kettő??? Én még eggyel sem találkoztam...

A legjobb az aki filozófálni akar, csak nem tud...

2011. febr. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek! Csak azt nem értem, hogy aki nem hisz az ilyen dolgokban, akkor egyáltalán miért látogatja ezt az oldalt. És főleg miért ír hozzá "lehurrogó" véleményt.

Inkább maradna csendben és gondolkodjon el azon, hogy talán mégiscsak van valami igazság abban, amit itt olvas.

2011. febr. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!