Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem látom az aurámat! Mit tegyek?

Nem látom az aurámat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem látom az aurámat. Mások auráját se látom. Velem van a baj?
2011. jan. 31. 09:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

ma 12:28

Ezt hívják optikai csalódásnak!

2011. jan. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Képzeld oda!
2011. jan. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
22%

"Az ismerős ne mozogjon és legyen csupasz felület rajta, pl. kar, test...stb"

=)) hat igy maxa ruhai aurajat lathatod:))

Kirliánék nagyfrekvenciás lemezeket használtak az aura megjelenítésének elősegítésére, s fotóik alapján a különböző élőlényeknek még az aura sugárszerkezete is felderíthető volt. Ahogy fejlődött a technika sorra került az ember egyes testrészeit (pl. ujjait) körülvevő aura vizsgálatára, s ebből kiderült, hogy ez az energiamező más és más - érzelmi és fizikai állapotunk függvényében XD

2011. jan. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Én vagyok az aurás. Először az ujjaimon próbáltam és valóban változik, színre is, és vastagságra is!
2011. jan. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
hujuhuj látom az aurád hát mitagadás elégranda
2011. jan. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

"En vagyok az auras!"

en meg a cukros bacsi:)) hany eves is vagy?

2011. jan. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

12:28

Én hiszek abban, hogy vannak, akik látják az aurát, de amit te leírsz, az sajnos tényleg csak optikai csalódás. A színek, amiket látunk benne, meg a környező színek függvényében változnak.

De állítólag sok gyakorlással fejleszthető a szemünk annyira, hogy tényleg lássuk. Nekem mindenesetre ezidáig nem sikerült, csak azt látom, amit te. :)

2011. jan. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem persze, hogy ez csak az én véleményem, nem kell készpénznek venni. :)
2011. jan. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Vedd fel a szemüvegedet.
2011. jan. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 BlackSword ***** válasza:

Az persze hogy optikai csalódás... Az emberi szem ugyanis nem tökletes... Ha nem a tárgyra fókuszálsz, akkor persze hogy elmosódik... 10. osztályos fizika... Az optika témakör...

Ha nem mosodnának el bizonyos dolgok, akkor filmet se tudnál nézni, hiszen csak állóképeket látnál...

Ez nem aura, ez belebeszélés...

2011. jan. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!