Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez? Minden mindig...

Mitől lehet ez? Minden mindig csak roszabb lesz, mi a magyarázat?

Figyelt kérdés
1éve ilyenkor kiegyensúlyozott ember voltam. Optimista, nem mindennel elégedett, de lényegében boldog. Jól tanultam, dícséreteket kaptam és imádtam rengeteg mindent az életemben. Valami elkezdődött szeptemberbe, nem tudom miért, de a hangulatom is roszabb lett. Kaptam egyest is,(elöször 4éve...) és minden elromlott. Elvesztettem egy jó barátomat, a barátnőmet (akit szerettem), folyamatosan romlik azóta az életem. Egyre kevesebb jó dolog történik, egyre kevesebb olyan amit érdemes megjegyezni. A szilveszterem is sz@r lett. 2011-ben pedig minden még roszabb lett. Próbálok javítani (suli tekintetébe is) a helyzetemen, de minden valahogy roszabbra változik. Pedig 1 éve ilyenkor boldog voltam. Segítsetek miért van ez, és hogy hozhatnám helyre? Hogy tudok visszakerülni a régi énemhez...?
2011. jan. 19. 14:48
 1/6 Bretso ***** válasza:
100%
Mindenkinek vannak hullámvölgyei, szedd össze magad az önsajnáltatás helyett. Keress egy célt, amit el akarsz érni és dolgozd ki érte a beledet. Nem értem miért az ezoteriához írtad egyébként.
2011. jan. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tetris ***** válasza:

Szerinted saját magadon kívül még ki az, aki meg tudná változtatni az életedet?

Senki!!!!!

Neked kell megtalálnod a helyes utat vissza a régi énedhez.

Attól, hogy kapsz néha rossz jegyeket, még nem kellene ennyire nekikeseredned! Január 19-én még mindig az foglalkoztat, hogy a Szilveszter milyen volt? Ha elveszítettél barátokat, akkor szerezd vissza őket, vagy keress újakat. Mindenre van megoldás! De a sopánkodás nem fog előbbre vinni. Szedd össze magad, és fel a fejjel!!!!

2011. jan. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha még iskolás vagy, fiatal is vagy. Nemcsak az iskolában kell tanulni, az életben is. Kínai tanítás: Az életben semmi sem állandó, csak a változás! Figyeld meg: változnak a barátaid, a szomszédaid, később a munkatársaid, rengeteg emberrel fogsz még megismerkedni, és azok közül egy idő után rengeteggel meg is szakad a kapcsolatod. Másrészt azt is meg kell tanulnunk, hogy az életben bizony kapunk néha olyan kis pofonokat, amik szerintünk igazságtalan, de ez is csak egy megoldandó feladat. A kérdés: hogyan tudsz rajta túllépni, hogyan tudod feldolgozni. A jegyeid kijavításának egyetlen módja, hogy kétszeres erővel tanulsz és addig tedd ezt meg, amíg a tanárok be nem skatulyáznak egy "alacsonyabb osztályzat-sávba". Ha ez megvan, keress és találsz új barátokat, új barátnőt. Nem érdemes azon síránkozni, hogy a régi elhagyott. "Jön helyette kettő jobb"
2011. jan. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat...

azért ide írtam mert gondoltam hátha van valami nem teljesen egyértelmű magyarázat erre. Bíízom benne, hogy ez csak átmeneti rossz időszak és hogy mielöbb túlleszek rajta. Sokszor ezmiatt hülye dolgok is eszembe jutnak..., na mind1, köszi még1*

2011. jan. 20. 14:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Van ez így, de továbbra is tanulj szorgalmasan, ha meg gimi alatt elhagy pár barát, szard le. Lesz másik - akár az egyetemen, akár a gimiben.
2011. jan. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát köszi...tudom, hogy néha mindenki így van vele, de sokszor tényleg olyan érzés mintha valami vagy valaki szándékosan húzná keresztül a számításaim, és mindent elszúrna...gondolkodok még azon amit mondtál, lehet van benne valami.
2011. jan. 22. 17:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!