Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van ez a rossz érzésem?

Miért van ez a rossz érzésem?

Figyelt kérdés

Múltkor hazafelé tartottam gyalog egy buliból. Nem voltam részeg, de azért picit éreztem a piát a fejemben. Kb. éjjel 1-2 óra lehetett, és útközben találtam egy kocsmát, ahová eddig soha nem jutott eszembe bemenni. Soha. Most viszont mikor elhaladtam előtte, olyan vonzást éreztem, hogy azonnal be kell mennem. Meg is tettem, de mintha nem én irányítottam volna a tetteimet. Kértem egy italt, körülnéztem és akkor vettem észre, hogy tele van cigánnyal. Körbefogtak, méregettek (én meg miniszoknyában, magassarkú csizmában), képzelhetitek hogy berezeltem. Azonnal leléptem, nem jöttek utánam. Akkor tértem magamhoz, mintha csak álom lett volna.

Azóta többször is eszembe jutott ez a dolog és nagyon rossz érzésem van emiatt. Szinte rettegek, amikor arra megy a busz, ahol ez a kocsma van.


2011. jan. 18. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehetett ez egy gonosz befolyás,abból a célból,hogy bajba sodorjon.

Lehetett viszont akár segítő szándékú sugallat is,mert lehet,hogy ha odakint sokkal nagyobb veszélybe kerültél volna valami miatt,ha akkor nem mész be.(Érdekes lehetne,ha esetleg módod lenne utána járni,mi történhetett azokban a percekben abban az utcában,amíg a kocsmában voltál).

Másrészt azt javaslom,soha se nyúlj italhoz,pláne,ha egyedül mész valahova,sőt,ha jót akarsz magadnak,ne járkálj fiatal lány létedre egyedül éjjel,főleg ilyen öltözékben!Légy körültekintő, a hasonló sugallatokkal szemben pedig kritikusabb.

2011. jan. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van kedved,esetleg érdeklődhetnél környékbeliektől a kocsma múltjáról.Lehet,hogy kiderülne valami érdekes dolog,lehet,hogy történt ott régebben valami rossz dolog és te ráhangolódtál,kis híján újra élted,előfordulhat ilyen.
2011. jan. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
ez érdekes, bár újat nem tudok mondani, csak azt amit az első két válaszoló.
2011. jan. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Valahogy úgy érezem, hogy a hangsúly azon volt, hogy cigányok voltak bent. Pedig az a fura, hogy vannak cigány ismerőseim, sőt az egyik legjobb barátnőm is cigány, de azóta valahogy irtózom tőle, látni se akarom se őt, se azt a helyet, ahol a kocsma van. Nagyon szégyellem magam emiatt, mert szegény keres telefonon, és inkább kinyomom, minthogy beszéljek vagy találkozzak vele.
2011. jan. 18. 14:23
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
hát, ettől beszélhetsz vele azért szerintem, ő nem csinált semmit, meg ha a barátod, akkor gondolon normális. meg akár meg is beszélhetnéd vele ezt (ha normális)
2011. jan. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ittál, ráadásul fáradt is voltál, kikapcsoltál kicsit. Az ösztönéned átvette az irányítást, talán akad ott még egy pár tudatalatti késztetés. Nem feltétlenül pozitívak.

Éjjel kettőkor, nőként, egyedül, sötét kis utcákban sétálgatni magassarkúban és miniszoknyában egyértelműen valami ilyesmit jelez számomra. Majdhogynem felhívás a táncra. Aki az áldozatát keresi, annak tökéletesen megfelelsz. Cipő miatt nem futsz jól, menekülni se tudsz nagyon. Olyan, mintha önként hívnád ki a sorsot.

Szerintem egy pszichoanalitikus segítene kitalálni, miért csinálsz ilyen fura dolgokat.

2011. jan. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert a lelked mélyén egy antiszemita-rasszista-hungarista-fajgyűlölő-neonáci vagy. Pedig a cigányok jó emberek :-)
2011. jan. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!