Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem unjátok már ezt a sok...

Nem unjátok már ezt a sok álomfejtős kérdést?

Figyelt kérdés
Csak mert én már nagyon. Minden kis apróság miatt megkérdezik napjában 100-szor. Mit jelent, ha zselével álmodok? Mit jelent, ha a halállal álmodok? Mit jelent, ha futok a vonat előtt? Már szinte minden második kérdés ilyen. Ti nem unjátok még ezt?
2010. dec. 31. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Én unom, de sok a hülye a világon, ne bántsuk őket. Ebben hisznek. Majd rájönnek, hogy semmi nem jött be az álmaikból, ha pedig mégis az csak egy általános eset. (pl. esküvő, halál, stb....)
2010. dec. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Hasonló kérdést feltehetném a Szerelem,szex témában a terhes vagyok e,pénisz méret, meg hasonló kérdések... De amúgy nem értem miért bánt ez téged, szard már le..:D
2010. dec. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
hol kérdezzék meg, ha nem ebben a témakörben? amúgy nem tettem fel ilyen kérdést, de az egyiket elolvastam, mert én is pont azzal álmodtam,de az álmoskönyven nem volt...
2010. dec. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tényleg elég sok az ilyen kérdés, viszont az álmainkkal a tudatalattink üzen. Nagy butaság lenne azt állítani, hogy véletlen képeket generálna az agyunk álmunkban. Ha így lenne, ébren sem bízhatnánk benne túlságosan. Álmunkban az átélt valóság képei keverednek az érzéseink, gondolataink szimbolikus megjelenítésével, szóval néha nem hülyeség elgondolkozni pl. egy-egy visszatérő álmunkon.

Habár itt tényleg minden apróságra rákérdeznek itt, aminek sokszor tényleg nem nagy a jelentősége, még mindig értelmesebb az adott kategórián belül ez, mint pl. a múltkori téma, hogy hogy lehetne vámpírokkal ismerkedni. :D

2010. dec. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazából az a gond az egész álomfejtéssel, hogy nem úgy van, hogy én most bikával álmodom, és akkor rálelek a tüzes férfira. Minden embernek saját álommotívumai vannak, és az, aki komolyan foglalkozik vele, rá is jön. Jó játék a krúdy-féle álmoskönyv, de csak játék, nem több. Magadtól kell rájönnöd, hogy tényleg jelent valami az álmod, vagy csak értelmetlen zagyvaság. (Nálam mindkét + még egy verzió elő szokott fordulni) Például nagy lakmározás vagy piálás utáni álmokban jobb, ha nem keresel sem értelmet, sem jelentést, mert úgysem lesz benne.
2011. jan. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!