Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tenéked eme "okosságról" mi a...

Tenéked eme "okosságról" mi a véleményed : Tachyonizált víz?

Figyelt kérdés

Ismerjük a Tachyonokrül szóló mítoszt mi fizikusok, remélem Te is kedves olvasó, ha még nem most megosztom veled.


Az Einsteni relatívitás elmélet lekorlátozta a részecskék és minden univerzumban fellelhető anyagi objektum mozgási sebességét a vákuumbeli fénysebességre. Ettől függetlenül létezhetnek eleve jóval ezt meghaladó nem anyagi részecskék, ezeket nagyon kellemes fantázianevekkel láttál el mint példáúl Tachyon vagy Luxorion ésígytovább. A leginkább elterjedt ezek közül az előbbi. Ezek mindmáig hipotetikus részecskének számítanak, vagyis nem sikerült soha kimutatni. Megjegyzésként fűzöm hozzá, hogy pedig nagyon ki akartuk mutatni csak nem sikerült. Tudnillik, ha egy töltött részecske az adott közegbeli fénysebességéget meghaladó sebességnél már kékes Cserenkov sugárzást bocsájt ki, ebből következik, hogy ki lehetne mutatni töltött részecskéket már vákuumban is. Nagyon sok helyen allítottak Csereknov sugárzás érzékelő detektotokat ám mindhiába, ettől függetlenül sem evidencia ezen részecskék léte. Ámde ennek ellenére mégis megjelentek "Tachyonizált vizek" formájában és vannak olyan siteok, amit direkt azért működtetnek hogy eladják ezt az okosságot az olvasóknak. Némely médiumok szerint a földöntúli fénylények nem is esznek mást csak Tachyonokat és aki megissza ezt a Tachyonizált vizet az előbb utóbb rezgésszámot vált és fénylény lesz.


Te mit tudsz erről ? Véleményed ? Tapasztalatod is érdekel.


2010. dec. 30. 23:38
 1/10 A kérdező kommentje:

Sorry lemaradt a link, persze azért van eme bonyolúlt fogalmazás mert nem lehet megszólítanom akárhogy Téged kedves olvasó.


[link]


[link]

2010. dec. 30. 23:40
 2/10 A kérdező kommentje:
pl az espavo.hu-n állandóan reklámozzák ezt, pedig fórum oldal lenne, vagy mi.
2010. dec. 30. 23:42
 3/10 anonim ***** válasza:
Atyagatya. Ez most így sok volt elalvás előtt. :D
2010. dec. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Itt most nem arról van szó hogy az ezotérikusok, "megálmodtak" egy fogalmat és felruházták mágikus dolgokkal, hanem egyenesen az elméleti fizikából átvettek egy jól csengő szót és eléggé kisajátították annak jelentését, teljesen egyedivé tették félműveltek. Az espavo-n nyolc általánossal drogosok osztják az észt a Tachyonokról mindenkinek még fizikusoknak is. Az hogy a fénylények ezt eszik, már űberel minden indigóságot, kristáyosságot és gyémántosságot:D.
2010. dec. 31. 00:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Én még ott tartok hogy sokminden bizonyítja a relativítás elméletét, és nagyjából tényként kezeli minden fizikus hogy a fénynél nincs gyorsabb dolog. Erről a csereknov sugárzásról meg nem is hallottam, pedig szeretem ezt a témát és a wikipedian már elolvastam az összes quantumgravitációs cikket :D
2010. dec. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
pedig talán a cserenkov sugárzás az egyetlen tényszerű dolog az egész agymenésben :-)
2010. dec. 31. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
akkor hiányos a magyar wikipedia :D
2010. dec. 31. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyértelműen átverés, már csak azért is, mert ilyen részecskékkel dolgozni jóval költségesebb lenne, mint ami befolyhat a vízből, tehát a víz soha az életben nem látott tachyonokat :D :D

De az egész elmélet jó nagy hülyeség :D :D :D


De azért nem űbereli azt az elvakult kristályfant, aki itt osztja az észt, és még a magyar helyesírás szabályaiba is beleköt...

2010. dec. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Fú, basszus! Én ma vörösboros kólát fogok inni, meg pezsgőt. Na, jól elk....rtam! Én sem leszek már fénylény! :D

(Bocsi a nem túl tudományos véleményért!) :)

2010. dec. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez most mi az,üzlet ,végkiárusitás,reklám vagy mi a fene?

Árcimkét is kellett volna mellékelni,.

2011. febr. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!