Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megtámadott Valami/Valaki....

Megtámadott Valami/Valaki. Megfogok halni?

Figyelt kérdés

Tegnap megnéztem a Kör1-2-t és miután vége lett a filmnek zajt hallottam kintről,ezért kimentem..nem volt kinn semmi,ezért visszajöttem a lakásba.

Elkezdtem öltözködni,mert este buliba mentünk.Felöltöztem,elkészülődtem..mielött elindultunk volna,csináltunk képeket a barátnőimmel.Mindegyik képen egy lány állt mögöttünk,nagyon megilyedtünk,de azthittem,hogy csak beképzeljük ezért elindultunk a buliba.

Este odajött egy fiú hozzám,hogy táncolni szeretne..mondom mért ne.!? mennyünk.Nagyon furcsán nézett rám..mintha még sosem látott volna lányt..aztán elment nagyon ilyedt fejjel.:S Megkérdeztem barátnőimet,hogy van-e valami rajtam,de azt mondták,hogy nincs semmi.

Késöbb felhívott valaki egy rejtett számról,mindig felszoktam venni..hátha valami fontos hívás,ezt mostis megtettem,de senki nem szólt bele a telefonba csak suttogást hallottam,de nem értettem belőle semmit,úgyhogy letettem.

Teltek az órák..kezdtem jól érezni magam,mire megint felhívott valaki,rejtett számról.Kezdtem kicsit beparázni ezért kinyomtam.

Vége lett a bulinak és hazafelé jövet egyik barátom hozott haza.Tetszik nekem nagyon a fiú és félúton elkezdtük egymást nézni..szóval senki nem figyelt az útra.Elütöttünk valamit vagy valakit,de mire kiszálltunk semmi és senki nem volt ott csak egy levél ezzel a felírattal:”7 NAP” azt már nem is merem mondani,hogy vérrel volt írva.Nagyon megilyedtünk ezért gyorsan elhajtottunk.

Nem volt otthon senki és nem akartam egyedül lenni,ezért behívtam a fiút.Befelé menet hivogattuk a kutyát,mert sehol nem találtuk,felakartam kapcsolni a lámbát,de nem lehetett..szerintem áram szünet volt.Szóval kihoztam a zseblámpát,megtaláltuk a kutyust a fára agatott beleivel és egy felirattal együtt:”7 NAP”.

Nagyon sírtam ezért a fiú ott aludt nálam,de mielött elaludtunk volna zajt hallottunk..gondoltam magamban:”Én ki nem megyek.” a fiú pedig azt mondta,hogy:”Bármi is lesz..megkell állítanunk”..szóval kiment,de nem jött vissza.Közben visszajött az áram ezért felkapcsoltam az összes lámpát a lakásban.

Egyszer csak bekapcsolt a Tv és elkezdte játszani a Kör legfélelmetesebb pillanatait..nem tudtam kikapcsolni,ezért eltakartam a szemem.Vége volt,de mindig csak ez járt a fejemben.”7 NAP” ..vajon mi lesz 7nap múlva?

~Ez 2napja történt.Kérlek segítsetek.:S~


2010. dec. 28. 19:06
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
100%
Szegényke. A helyedben bebútoroznék egy templomba. Vagy apácazárdába. Böjt, önostorozás, szenteltvízfürcsi, keresztek minden mennyiségben.
2010. dec. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:

Nos kedves Kérdező nem töltesz fel képeket?

Na látjátok, már itt bukta a dolog, mert ha tényleg igaz lenne, akkor már régen töltött volna fel képeket...

2010. dec. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
52%
lehet mar meghaltxdd:D
2010. dec. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:

Igaz!

Miért nem töltesz fel képeket?

Így nem lehet elhinni

2010. dec. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:

meg fogsz halniiii :/

amugy tudjuk h kamu:) de hanem akkor 100% h meghalsz:S

nyugodj békében

2010. dec. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
na én is kíváncsi lennék a képekre :D am még EGÉSZ hihető volt a vérrel írt levélig. Am én hiszek az ilyesmikben,de ze most tényleg egy horrorfilmre hasonlíott
2011. jan. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:

Na, újra itt vagyok :)

Élsz még?

2011. jan. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
sok filmet nézel.
2011. jan. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:

Ha jól számolom már 8 napja meghalt.

Vagy 7.

2011. jan. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
Ezért nem nézek én horrorfilmeket. A túl aktív kreativitásom miatt.
2011. máj. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!