Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen lehet egy indigó UFO bébi?

Milyen lehet egy indigó UFO bébi?

Figyelt kérdés

Gondold el, az indigó gyerek, messze felülmúlja bármelyik embertársunkat, mindennemű értelmi, érzelmi és egyéb kvalitásban, tudom mert Én is az vagyok. Pedig ugyanolyan emberek mint mi vagyunk. Most képzeld el, hogy milyen lehet egy UFO gyermek, ha indigó ! Az UFO-k és emberek között szintén hatalmas szakadék tátong intellektuális szinten, most még ha az az UFO gyermek még indió is. Hatalmas potenciálok rejlenek benne.


Mi lenne, ha valahogyan szert tenne az emberiség ilyen indigó UFO bébikre ? Mekkora nemű fejlődést idézhetnének elő a társadalmunk számára ! Lehet, hogy nem egy UFO-t kellene lelőnünk a technika miatt, haenm egy bébit elrabolni ? Vagy kérni.


2010. dec. 27. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem olvastam a szöveget, de szerintem kék :)
2010. dec. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pff. Már bocsi,de nem léteznek se ufók se indigó emberek.De ha létezne ilyen indigó ufó bébi sztem mindenkit kinyirna a bűzével.
2010. dec. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ha indigó gyerekek léteznek is, ufók már biztosan nem.

Meg az logikailag is lehetetlen lenne. Indigó gyerek, vagyis az "új korszak gyereke" szerintem csak a Földön számít annak. Úgy értem, a földiek találták ki ezt az elnevezést, és egy UFO az nem születhet földinek...

2010. dec. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kicsi, szürke és nagyszemű.
2011. jan. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!