Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki nézett már tükörbe...

Valaki nézett már tükörbe álmodás közben? Ha igen, mit látott?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 09:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Pár elmélet. :) Lefordítani lusta vagyok:


- To see your reflection in your dream, represents your true self; it is time to look within. The reflection may highlight both your flaws and positive attributes. Learn from your flaws and how to improve them. At the same time, appreciate your good qualities. Alternatively, your reflection indicates how you want others to perceive you.

-To dream of your own reflection in the mirror, suggests that you are pondering thoughts about your inner self. The reflection in the mirror is how you perceive yourself or how you want others to see you. You may be contemplating on strengthening and changing aspects of your character.


-If you see a strange figure or something other than your own reflection, then it suggests that you are undergoing some identity crisis. You are not sure about who you are anymore.

2010. dec. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer láttam magam tükröződni álmomban egy üvegajtón és annyira emlékszem,hogy ilyen hastáncos cuccban voltam és nagyon karcsú volt a derekam, a hasam meg tök lapos és enyhén kockás, szóval jól néztem ki. :D Élőben sajnos kevésbé kidolgozott. :,D
2011. jan. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Most hirtelen csak egy 16 éves kori rémálmom jut eszembe, ahol néztem magam az egész alakos tükrömben, és ezt láttam:

ott vagyok én, állok, felhúzva tartom a blúzom, és kb. a mellemtől lefelé a csípőmig látom a bordáim, meg a gerincem. Tehát azon a részen nem volt hús meg semmi, csak a csontjaim, és azt láttam, hogy a gerincem úgy néz ki, mintha két különböző helyen keresztbe el lenne vágva. Szörnyülködtem a látványban, aztán észrevettem, hogy ahogy lélegzek, megfelelő módon kitágul és összemegy a mellkasom, csakhogy, amikor kitágult (belégzéskor), akkor megláttam, hogy a bordáim is el vannak vágva.

Nem tudom, hogy pontosan mit jelenthet az álom, de valószínűleg valami miatt nagyon aggódtam.

Mióta nem alszom a szüleimmel, sosem álmodok ilyeneket.

2013. jún. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Mármint, hogy nem lakom velük egy lakásban. :D Ez elég érdekesen hangzott. :D 22 éves vagyok.
2013. jún. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Én ijesztőnek láttam magam, és sohasem azt csinálta a tükörképem amit én :DD. küldök privátba egy eseményt ami eléggé bizarr, és hidd el hogy nem kamuzok :SS
2013. júl. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!