Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki nézett már tükörbe...

Valaki nézett már tükörbe álmodás közben? Ha igen, mit látott?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 09:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
igen két ilyen álomra is emlékszem,az egyikben hosszú hajam volt( a valóságban rövid)a másikban meg nem voltak szemeim,csak a szemgödrök látszottak.29/f
2010. dec. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt ilyen álmom, hogy egy számomra ismeretlen nő mutatott egy tükröt, és nagyon ijedten, tágra nyílt szemekkel néztem vissza belőle. Nagyon kikészültem. :\
2010. dec. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%

Nem a mosdókagylóban szoktam aludni, és ha álmodom, akkor általában nem nyitott szemmel teszem. De amikor részeg vagyok, az is olyan mintha álmodnék, tehát lehet...

És valószínűleg naaagyon, naaagyon randa dolgokat....

2010. dec. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
Nyomottan...
2010. dec. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Hogyan tudsz nyitott szemmel álmodni???
2010. dec. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Ez de érdekes... még sosem álmodtam ilyet. de szerintem olyannak látnám magam amilyen vagyok.
2010. dec. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Én általában szépnek látom magam, szebbnek, mint a valóságban. Az álmaink általában két dolgot tükröznek: a félelmeinket és a vágyainkat
2010. dec. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Én eddig egyetlenegyszer álmodtam azt, hogy tükörbe néztem, tegnapelőtt. A hajam félolyan hosszú volt, mint a valóságban, helyenként füstölgött, egy része pedig teljesen le volt égve. A fejem tetején meg a bőröm is megpörkölődött kicsit... De csak amiatt, mert üldözött valami szörny és dobott felém egy lángoló kést, azt sikerült olyan "szerencsésen" kikerülni, hogy ez lett a vége. Másképp szerintem nem láttam volna semmi különlegeset... meg egyáltalán nem is néztem volna tükörbe. Bár, sose lehet tudni.
2010. dec. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Himler Árpád válasza:
100%
Én egyzer láttam magam és össze volt rúzsozva a szám:)
2010. dec. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Árpi, azt én is láttam. Hogy össze volt rúzsozva a szád... Nem álmodtad.

Jah, és csúnyán rúzsozod ki magad! Csak szólok, még mielőtt valaki kinevetne...

2010. dec. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!