Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » élnek e emberek a föld alatt?

élnek e emberek a föld alatt?

Figyelt kérdés

jó tudom hogy elmebeteg a kérdés, de olvastam róla, nem is egyszer, meg hogy feljöttek a földből egy zöld börszínű fiú és lány, de nagyon zavarta őket a fény, a fiú hamarosan meghalt, a lány nagyon sokáig élt. , és ahogy nőtt, ugy tűnt el a zöld bőrszíne. nem tudom hogy pontosan hol olvastam neten , de érdekes volt. meg azt mondja a reptoidok a föld alá menekültek ??? most mi vannnnn ???? valaki magyarázza el az egész históriát.

. NEM KÉREK HÜLYE VÁLASZT.


2010. dec. 8. 21:55
1 2
 11/20 anonim válasza:
Hát már lassan nekünk is le kell költözni a föld alá, mert tönkretettük ezt a bolygót.
2010. dec. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Szmorú hogy ennyire hiányosak az ismereteid, ezek konkrét tények.
2010. dec. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Kiss Tamás Zoltán, tudsz te valamit is a fotoszintézisről? Ne beszélj már baromságokat...
2010. dec. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Kiss Tamás te most 404 és szenthelyi árpika utóda akarsz lenni vagy mi? Mert haladsz abba az irányba agyilag...
2010. dec. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Hát éppen ezt mondom, hogy annak ellenére, hogy biológiailag nemkellene az óceánfenekén élniük élőlényeknek, növényeknek. Ámde mégis vannak !

És a füld alatt is élhetnek. Bár Én még nem jártam sohasem ott, nem tudom hogy ténleg így van-e. Én egy elméletet ismertettem és azt, hogy a hívőik és megalkotóik szerint hogyan valósúl meg ez valójában.


Ha nem tetszik a történet ne engem szidjatok. Azonban óceánfenéki növények vannak. Azt nem hogy van-e alattuk ufobázis. De a nagy hegyek belsejében lehetnek. Az elmélet megalkotói szerint, azért kicsik és szürkék mert akklimatizálódtak a környezethez. Ha szerintetek nem, azzal sem tudok mit kezdeni, mert nem Én találtam ki.

2010. dec. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

he ?? mi vannnnn ??

reptoidokról légyszi meséljetek. videót nem szívesen kérnék, mert ujratelepítetük a gépet, és nincs meg a cd amivel fel lehet rakni a hangot,

(( ez nagy kár, mert ma is karót kaptam olyan tárgyból ami fontos lenne, mert egy videót kellett volna meghallgatni de nem tudtam mert nincs hang, és igy nem volt házim se, erre kaptam egy karót. nos akkor mit csináljon akinek gépe sincs ??? ))

2010. dec. 9. 23:30
 17/20 A kérdező kommentje:
aljas rágalom. ne offfolj, oké ? miért van mindenhol ilyen nagy agyas professzor aki beleszól a helyesírásba ?? tuti hogy te sosem voltál jó helyesírásból, ilyen versenyen meg pláne nem voltál, de most idejössz és osztod azt észt, persze senkit nem érdekel az ostoba fejtegetésed, de ez neked fel sem tűnik. megkérem a köv. hozzászólokat hogy ha ilyen jellegű válaszokat akarnak adni, mint az utolsó, akkor inkább menjen a jobb felső sarok x-re.
2010. dec. 10. 18:04
 18/20 A kérdező kommentje:

köszönöm moderátorok.

válaszokat válaszokat légyszíves

2010. dec. 11. 16:09
 19/20 anonim válasza:
Hehe állatokat tenyészthetnek, jah, már ha húsevő lények, de aligha emberek. Azonkívül hatalmas járatok kellenek. És mit gondoltok mi tartja azt a nemtom' hány trilliárd tonna földet, amin lakunk? Oszlopok XD? Én azt is hallottam, hogy a bejárat az északi és a déli sarkon van :D. Gondolom egy cső áll ki a tengerből egy "Wellcome" felirattal, és talán kakaót is kapsz a hipotermia enyhítésére.
2013. jan. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
én is olvastam erröl. de szerintem a reptoidok más tészták.az elöbb néztem a NatGeon valami olyat, hogy falklandok vagy mik Franciaországból valami volt Angliával de csak a végét láttam valami háború nemtom és utána gyerekeket találtam amiknek élénkzöld volt a színe , beszéltek vmi Zöldkórról, de azt elvetették mert festményeken nem zöldbőrű emberek voltak, mert a zöld csak metafora. ennyit tudok.
2013. febr. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!