Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek szellem van a...

Szerintetek szellem van a házba? PLS (Bocsi hogy hosszú)

Figyelt kérdés
Még kiskoromba talán 9 10 éves lehettem,Már majdnem elaludtam amikor hirtelen felriadtam és egy alakot láttam az ágyamfelett.Nagyon megijedtem.Aztán pár évre később,az apum egy temetésn volt anya meg dolgozott.Lementem a barátnőmmel a játszótérre.(Onnan pont rálehet látni a házunkra)Fel volt kapcsolva a villany.Felmentem,lekapcsoltam.Megint visszamentünk a játszótérre.Játszottunk,aztán megint láttuk hogy felvan kapcsolva.Gondoltuk itthon vannak anyáék.De senki nem volt otthon.Aztán mikor visszamentünk a játszira utána mégegyszer láttuk hogy felvan kapcsolva,denem mertünk mégegyszer felmenni. Kicsit később:Zeneiskolából jöttem haza és a lépcsőház tetjén láttam hogy áll valaki.Mire felértem senkise volt ott.(Nem hallottam hogy csukódott vagy nyitódott volna az ajtó)Pár hete pedig:Felénekeltem a gépre egydalt,és amikor visszahallgattam valaki a nevemet mondta halkan.Gondoltam hülyvagyok,visszahallgattam mégegyszer és megin hallottam.Anyira megijedtem hogy kinyomtam a gépet és az ágyra futottam. Azért érdekel mert a nevelőapukámnak meghalt még régen a lánya autóbalesetben,lehet hogy ő az?
2010. dec. 4. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
igen, lehet
2010. dec. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen,szellemetek van.De hogy kinek a szelleme,azt úgy tudnád meg,ha kommunikálnál vele.Például megidéznéd.Vagy ha esetleg van valami olyan dolog,ami a balesetben meghalt lányra nagyon jellemző volt életében,és a jelenésekkor is tapasztalható,akkor ebből fel lehet ismerni.Az a szoba volt a lányé,ahol felkapcsolódott a lámpa?Ez is rá utalhat.És az alak,aki az ágyad felett volt,ő lehetett a lány?
2010. dec. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom.Egy sötét valamit láttam.Nem tudom hogy lány volt-e
2010. dec. 4. 19:20
 4/10 anonim válasza:
Valószínűleg igen. De megidézni, ne próbáld. Az veszélyes is lehet. Ha azt akarod, hogy elmenjen, vedd fel a kapcsolatot egy szakértővel.
2010. dec. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja,igen,valóban veszélyes lehet az idézés,csak tájékoztató jelleggel írtam ezt,inkább ne próbálkozz ezzel,ha nem tudod,pontosan hogyan kell csinálni.
2010. dec. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
lehet h szellem van a házban, én a helyedben nem félnék tőle
2010. dec. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én viszont félnék tőle, kedves előző
2010. dec. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ezen sztem nem itt kéne vitatkoznunk, te még nem tudod h ki vagyok!
2010. dec. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ez a kérdés már volt pár hónapja


ugyanez

2010. dec. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg szellem.

De ne félj tőle,mert könnyebb célpont leszel.Egyébként ha bántani akarna már megtette volna.

Ha szellem van a lakásban és félsz tőle,a legegyszerűbb mód arra,hogy békén hagyjon ha nem foglalkozol vele! Ne is jussanak eszedbe ezek a dolgok amik megtörténtek.

De ha így sem hagyna békén, kérd meg hangosan és szépen hogy hagyjon békén,menjen vissza a túlvilágba,lehet h csak segítséget akar kérni,mert itt maradt.

2010. dec. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!