Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges ez? (Bőv. Lent. :'O)

Lehetséges ez? (Bőv. Lent. :'O)

Figyelt kérdés

Mostanában furcsamód egyre több tárgy mozdul meg körülöttem,egyre gyakrabban.Pl a zsebkendők(papírdarabok) átlendülnek egyik oldalukról a másikra,a füzet első oldala kicsit felemelkedik aztán vissza,a tollak-ceruzák ilyen 60 fokos fordulatokat tesznek,és a webkamerám átlendült egyik oldaláról a másikra.Először csak a zsepik és az ilyen nagyon könnyű dolgok,és aztán egyre nagyobbak.Ceruza,annál nagyobb a webcamera...Lehetséges hogy képes vagyok a telekinézisre?

Nem is tudom mikor mozdulnak meg a tárgyak...Pl amikor gépezek és valamibe(vminek az olvasásába) nagyon belemerülök.(Ilyenkor nagyon nyugodt vagyok!Nagyon!)És nem,kizárt hogy képzelődöm!Eddig csak akkor mozdult meg tárgy ha nem közvetlenül rá néztem.

Na most akkor mi ez?Tényleg képes vagyok az elmémmel tárgyakat mozgatni,csak még nem tudom irányítani?Amikor direktben próbálkozom vele sosem sikerül... :(

De mintha az idő múlásával egyre erősödne ez bennem.Egyre nagyobb és nehezebb tárgyak mozdulnak meg körülöttem.

Mit gondoltok?

13/L


2010. dec. 4. 13:09
 1/9 A kérdező kommentje:

Elég rosszul fejeztem ki magam...

Szóval eddig csak úgy mozdultak meg a tárgyak ha nem közvetlenül rájuk néztem,csak úgymond benne voltak a látókörömben. Úgy még nem mozdultak meg hogy közvetlenül rájuk néztem volna.

2010. dec. 4. 13:13
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, a füzet meg a zsepi lehetett szél is, de a többi nem... Nemtom én nemértek a telekinézishez de lehet benne vmi:D hogy hogyan, azt nem tudom.
2010. dec. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A legelső alkalmakkor én is hitegettem magam hogy áá ez a szél volt,de már akkor is tudtam hogy ez nem így van.Nem úgy mozdultak meg mintha a szél lett volna,nem emelkedtek fel meg ilyesmi,nem éreztem szelet,és MINDEN ajtó és ablak be volt csukva...Meg valahonnan máshonnan is éreztem hogy ez én voltam...Furcsa egy érzés. :S

Köszi a választ. (:

2010. dec. 4. 13:47
 4/9 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam egy papírcetlivel.Erősen koncentráltam,úgymond el akartam tolni,de ehelyett mintha csak letoltam volna az ujjammal,mint egy rugó besüppedt aztán megint föl.De legalább sikerült.Ugyan ezt megpróbáltam a poharammal,volt benne egy kis víz.Ugyan a pohár nem mozdult meg,de észrevettem a vízen hogy fodrozódik,bár nem látványosan.

Most akkor ez hogyan is működik? :O

2010. dec. 4. 14:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát,ez jó!Gratulálok!Gyakorolj sokat.Van egy olyan technika,hogy laposabb tálkába vizet kell tenni,a vízre rádobsz egy kis darab sztaniolpapírt és azt próbálod gondolat által mozgatni a vízen.Állítólag ez könnyű módszer a telekinézis gyakorlására.
2010. dec. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Utolsó,köszi.

Ismerem az ötletet,tényleg jó. (:

Képzeljétek,felakasztottam a bátyám érmét.Először éremmel együtt is tudtam mozgatni!Aztán levettem az érmét,úgy meg még nagyobbakat lóbáltam rajta!Annyira élvezem!Nagyon sokat fogom gyakorolni hogy fejlődjön. Mióta az eszemet tudom erről álmodozok. Kicsi gyerek korom óta mindig arról álmodoztam hogy milyen jó lenne ha lenne ,szuper erőm'.Legfőképp a tárgyak mozgatása elmével...Erre most beteljesült.Hihetetlen,még mindig alig hiszem el!Nagyon jó! (:

Minden nap gyakorolni fogom! :D

2010. dec. 4. 18:12
 7/9 A kérdező kommentje:
Amúgy eléggé kimerítő,most vagy 1 órán keresztül csináltam,fáj fejem mint az állat. :S De megéri! :D
2010. dec. 4. 18:13
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem kéne annyit pukiznod... fellököd a tárgyakat vele... :)


16/L

2010. dec. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hmm,megint egy humorjózsi. :PP :D

Meglátom mit tehetek.Majd kevesebb babot eszek. ;D

2010. dec. 4. 19:28

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!