Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy mióta ide,...

Az miért van, hogy mióta ide, az ezotéria témakörbe válaszolgatok,10%-ot esett az 'eredményességem'?

Figyelt kérdés
Pedig mindig normálist választ adok, megmagyarázom, hogy a sületlenségegben hol a baki.
2010. nov. 27. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

mert az emberek parasztok, és csak azt pontozzák fel amit hallani akarnak

kultúrálatlan barmok

2010. nov. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Mert nem azt írtad amit hallani akartak :D
2010. nov. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Akik hisznek ezekben az ostobaságokban,azok semmilyen értelmes választ nem fogadnak el,és lepontoznak mindenkit,aki nem ad igazat nekik.
2010. nov. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Ne akarj magyarázni, és ne vedd sületlenségnek. Hagyd békében évődni az agyhalottakat.
2010. nov. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Mert elvakultak a saját butaságaikban és képzelődéseikben és ha ezzel nem értesz egyet akkor le vagy pontozva :D
2010. nov. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert az ide járók többségét (tisztelet a racionálisan gondolkodni képes kivételeknek) nem lehet észhez téríteni, csak a maguk elvont igazát fújják. Lehet nullázni.
2010. nov. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Biztos lehetsz benne, hogy nincs veled semmi gond... Majd ha emelkedik, akkor már nem lehetsz benne ennyire biztos. (Nem a témakörrel van a gond, de egyik-másik kérdést a kutya ha megenné, megveszne tőle - tisztelet a kivételnek)
2010. nov. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
Aztaleborult7szentségit! Leagyhalottazom az ezósokat és ez 100%-ot jelent a témakörben :D Köszi!
2010. nov. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%

Ha nyílt hátgerinced lenne, és egy "ezós" meggyógyítaná neked, akkor is agyhalottnak hívnád őket? :)

Az orvosok régebben azt mondták rá, hogy "nem tudunk semmit csinálni vele. legyek óvatos és ne erőltessem a nehéz dolgok emelését, mert lebénulhatok".

Egy kis idő után megint elmentem vele a dokihoz, mondtam, hogy már nem fáj. Azt mondta, hogy az lehetetlen. Mondtam, hogy tényleg nem fáj. Megint elküldött röntgenre, és már nem volt nyílt hátgerincem. És akkor hebegett meg habogott, és azt mondta, hogy "még ilyet sosem láttam, biztos elkeveredtek csak a röntgenképek...de ezek ugyan azok a csigolyák..hmm...érdekes...nem tudom hogy ez hogyan történt, de gratulálok"


Az az igazi probléma ezzel az egész dologgal, hogy a rengeteg kontár, meg csaló miatt az olyan embereket is hülyének nézik akik tényleg tudnak olyat ami szinte már csodának minősíthető. (és itt nem csak a gyógyításra gondolok)

És azt is hozzáteszem, hogy ez az ember nem kért tőlem egy forintot sem.

Szóval ezzel az egésszel csak azt szerettem volna mondani, hogy sokszor nem minden az aminek látszik.

A rengeteg idióta hókuszpókuszos elvetemült ember miatt azt a kevésnyi 5-10% IGAZI "ezós"-t is hülyének nézik.


A kérdezőnek: ha világosan megmagyarázod, hogy már a kérdés is hülyeség...akkor a kérdezőnek nem segítettél, csak összeromboltad az egész elképzelését és gondolatmenetét :P csak megnehezíted a dolgát, hogy újra gondoljon mindent...hátráltatod csak...azért vagy "eredménytelenebb" :))) :P

2010. nov. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amúgy nekem is sokat esett amióta ide írogatok...és ezt már megválaszoltál előttem sokan..ha valakinek nem azt mondod amit ő hallani "akar", akkor lepontoz. (persze tisztelet a kivételnek) :D nincs sok saját kérdésem, de én kivétel nélkül mindenkinek zöldet adtam/adok. vagy mert értelmesen válaszoltak, vagy mert megnevettettek, vagy azért, mert vették a fáradtságot, hogy végig olvassák a szövegemet. Nekem meg ugyan mindegy, hogy milyen színű kezet nyomkodok... :)


Csak olyan kérdésekre válaszolj, amiknél egyet értesz a kérdező nézőpontjával. :D


Például ha te is szeretnél olyan "szellemmé válni, mint a 13 kísértet című filmben" vagy ha te is igazi vámpír akarsz lenni és ahhoz kérsz tanácsot, akkor írd oda, hogy "ha tudtok segíteni, akkor nekem is küldjétek el, kössz" :D és tuti javulni fog az átlagod. :D

2010. dec. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!