Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Braco gyógyítóról vélemények?

Braco gyógyítóról vélemények?

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 23:57
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Ha elmondod hogy mi az szívesen meg hallgatom.(de most már ne pontozzatok le)
2010. nov. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2010. nov. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Egy pénzlehúzós majom, nagyon jó marketinggel. Részletezhetem, mikor egyszer Budán volt tagja voltam a csapatának.
2010. nov. 22. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogy használ-e amit csinál, de egyszer megnézném élőben, sőt.. még ha tolmáccsal is, beszélgetnék vele, mert a képeiről olyan nyugalom árad, hogy én szívesen tesztelném, hogy mi lehet az oka :D

Felkeltette az érdeklődésem ez a nyugalom ( akár valódi, akár kreált imázs)

Amúgy ő az egyetlen ilyen "gyógyító", akit élőben szeretnék látni, mert nem hiszek az ilyen energiát közlök a sok-sok emberrel dologban, ő azonban valami módon kilóg az önjelölt gyógyítók sorából.

Rokonszenves.

2010. nov. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát ingyen csinálja.és szerintem ez már nagy szó!ráadásul elvileg elég sokakat meggyógyított,ráadásul hozzájuk sem ért,nem is beszélt hozzájuk,csak nézi őket és ennyi.
2010. nov. 22. 15:21
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Sokakat meggyógyított? Honnan tudod? Tőle. Ö mondja magáról. Egyet sem ismersz, ahogy senki sem. Nagyon ki van találva a marketingje, mondom. Megy a show-ján a parasztvakítás ezres belépőért, meg ne felejtsd el kifelé megvenni a könyvét meg a dvd-jét, a kettö együtt kedvezményesebb. Azon az egy estén kb 6 millát kaszált amin ott voltam. Óvatos becslés szerint. Persze lejön a szálloda termének a bérlete, ahol voltunk, meg az asszisztensei bére, vagy 8-10 csaj, akik csinálták a müsort, meg árulták a lemezeket. De a nagyrésze az övé. Annyiért én is kiállok a szinpadra, és okosan nézek a jónépre vagy 4-5 percig. Mert ennyit csinál! Közelébe menni, hozzá szólni nem lehet. És aki tolószékbe ment be az azzal is jött ki elhiheted. A vak vak maradt, a süket az süket, a rákos meg rákos. Ennyit róla.
2010. nov. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

El kell hitetni az emberekkel, hogy valamilyen képességed van és dőlni fog a pénz. Ha nem is kéred, rád tukmálják, mert akkor meg lesznek elégedve, megfizettek. Megfizettek, tehát méginkább hatnia kell amiben hisznek. Mi több, még azt "érzik" is, hogy tényleg segített mert a HIT nagy úr. Az ember mindíg igyekezett magyarázatot keresni arra ami nem érthető. Kitalálta magának a misztikus istenek világát. A gyógyító embert (régen varázslót).


Tessék meggyógyulni, AKAROM a hatalmamnál fogva!

Most mindenki jobban érzi magát!

Igen!


Küldjetek fotót és elmulasztom a fájdalmat!


Persze ezt nem kell elmondanom ha mások tudják és hírdetik rólam, hogy ez a csendes találkozás eredménye.


Higgyetek emberek és jobban lesztek !

Nem attól akitől várjátok, a saját hitetek segít.

Ettől a szervezet olyasmi anyagot termel ami önszuggesztív úton ad erőt.

Ez viszont minden gyógyulás alapja.


Tehát higgyetek bárkiben, elindít a gyógyulás útján.

2010. nov. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%

Aham valamikor ez az ember volt itt Magyarországon. Nem értetem meg nagyon ezt a dolgot de meg nézném. Azt csinálta a fickó hogy eljött ki állt a közönség elé 1 percre , és utána visszament mint ha semmi nem történt volna. Ha jól tudom ez az ember magyar származású és horvátországban él de nem tudok róla hogy gyógyító lenne. Szerintem ez az ember hazudik a belépő díj kb 4000 forint lehetett, és 1 percnyi alkalomra, érezhették az emberek azt a jó érzést , hogy a szemük előtt csapták be őket.


Nem tudom, hogy van természetfeletti ereje, de ezt a dolgot látni, de leginkább tapasztalni kell.

2010. nov. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
Piszok jól csinálja a pali :) Rájött arra h a vénasszonyok milyen hiszékenyek, egyik másik banyánál még a placebo hatás is beindul annyira beleéli magát. Én csak arra lennék kiváncsi h mi járhat a fejében amikor nézi a sok rá meredő idióta arcot... hogy hogyan bírja visszatartani a röhögést. Ez a pasi egy igazi lángész!
2010. nov. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!