Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Veled milyen különös dolgok...

Veled milyen különös dolgok történtek már meg?

Figyelt kérdés

Egyik kérdésemben már feltettem ezt és ezeket a válaszokat kaptam, mondtam a válaszolóknak hogy cikkben meg írom a válaszaikat. Érdekes dolgokat meséltek el, és hát felvetette érdeklődésem a téma mióta anyámmal ez a érdekes jelenség meg történt.


[link]


2010. nov. 20. 00:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicsit szomorú vagyok, az én történetem nem került bele. (meteor) Pedig annyira hiteles, mint a te fekete szemes sztorid. Ha kicsit utána néztél volna, rájöttél volna, hogy az egy hoxa.
2010. nov. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

:) emlékszem a válaszodra, de ne haragudj ilyet nem tudok le írni , :(


De viszont ha egy igaz történetet le írsz amit érdekesnek vélek be tudom illeszteni a cikkbe, már kb 300 olvasták el a cikket, nagyon sokan nézik és csak ma raktam fel délután 5 óra felé.


Ez a cikk az újságban is meg jelenhet amit sajnos nem én döntök el. Már Puklikáltam a szöveget.

2010. nov. 20. 01:27
 3/4 anonim válasza:

Szia!


Úgy 11-12 éves lehettem, anyámmal és nevelőapámmal éltünk. Néhány hónappal előtte meghalt az öcsém.

A nevelőapám műtősként dolgozott a kórházban, és hozott haza kesztyűket, műtős sapkákat. Én, mint kis hülyegyerek ezekkel jól elvoltam, szerettem bennük játszani.

Egyik ilyen alkalommal nem találtam sehol a sapkát, nem tudtam elképzelni hova tűnt el a fejemről. Kimentem a konyhába az ősöket megkérdezni: nem látták-e valahol. Az anyám nem tudott megszólalni, csak néhány másodperc múlva elsírta magát. A nevelőapám mondta, hogy nemsokkal azelőtt látta az öcsémet a sapkával a fején szaladgálni, mielőtt kimentem volna hozzájuk. Később amúgy a fotel alatt találtam meg.


Tudnék még néhány esettel szolgálni, de ez talán az, amibe nem a legkevésbé tudnak belekötni.


Affray

25/F

2010. nov. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösz a válaszodat meg írom a cikkben oksa?
2010. nov. 20. 14:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!