Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 2012 után hogy fognak változni...

2012 után hogy fognak változni a legkeresettebb állások szerinted?

Figyelt kérdés
most ugye kb. a vendéglátózás és a marketing/kereskedelem megy inkáb.. utána mi lesz? (persze a szerint aki hisz benne)vagy mennyire gyorsan fog változni az emberek szemlélete, és mire = mit tanuljak későb.?
2010. nov. 18. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
2012-ben ér véget a maják naptára,mert szerintük valami uj kezdődik a világban.Szerintem a kérdező erre kiváncsi,de szerintem senki nem fog tudni erre választ adni :)
2010. nov. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

De most ezt értem, de mi köze van ehhez az egésznek hozzá? Úgyis tudja mindenki, hogy meghalunk és csak én fogom túlélni.

Amúgy meg egy jó tanácsot fogadj el: ne az ezotéria miatt válassz egy szakmát, hanem amiatt, hogy szereted...

2010. nov. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
azért írtam ide, hogy azoktól kapjak választ akik hisznek benne, de nem gondolják úgy, hogy véger lesz a világnak, hanem csak valamilyen változás lesz. :)
2010. nov. 18. 14:08
 4/7 anonim válasza:

Amúgy szerintem a 2012-től függetlenül az biztos, hogy a fenntartható fejlődés, a tudatosság, az egészséges ételek (pl. normális körülmények között felnevelt haszonállatok")okö témák egyre inkább menni fognak. Ez némiképp azzal is összefügg, hogy új élet kezdődik.


Illetve a netes dolgok, ami valahol szintén marketing. Egy jó fejlesztő még nagyon sokáig meg fog tudni élni, főleh, hogy hamarosan egyre nagyobb tere lesz az augmented realitynek. Ez is összefügghet 2012-vel.


De szerintem ezek nem a szakmaválasztásra vannak hatással szerintem, hanem majd a specifikációra. Hogy majd milyen irányba mész a szakterületeden belül.

2010. nov. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mivel a jóslatok hülyeségnek bizonyulnak, az ezotéria kihal.
2010. nov. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

a maják lusták voltak befejezni a naptárat vagy elfogyott a papír...

így is elég szerencsétlenek ha 1000 évre megírták...

2010. nov. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
ha saten egyedül marad remélem leszakad majd mindkét karja, hogy aztán ne tudja majd többet kiverni és felrobbanjon :DDD
2010. nov. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!