Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Igaz az ha nagyon akarok...

Igaz az ha nagyon akarok valamit az bejön?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam akit nem bírok, lehet jövőre elmegy egy másik suliba, ha nagyon akarom akkor elmegy?
2010. nov. 15. 21:51
 1/6 anonim válasza:
Nem.
2010. nov. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem :( én nagyon akarom bizonyos kisebbségek kipusztulását,de nemigen akar beválni...
2010. nov. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Mi 2 évig nagyon akartuk hogy elmenjen az osztályból egy személy :D és 3. évre sikerült elérnünk ...bár ő másik osztályba ment át és nem suliba :D
2010. nov. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem. Ha így lenne, akkor csupa lottónyertes szaladgálna az utcán (velem az élen) :)
2010. nov. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudod azt eloidezni, hogy elmenjen, csak 1 modszerrel.

Az elmedbol kell tavoznia!

Azt ugy tudod megcsinalni, hogy elfogadod Ot es megbocsajtasz Neki. Tehat nem foglalkozol Vele.

Mik azok a tulajdonsagok, amik miatt nem birod? Ezeket a tulajdonsagait kell elfogadnod. Tehat azt kell megvizsgalnod, hogy miert negativan hatassal van Rad, amikor ez megvan, akkor ezt kell megvaltoztatni, de Neked kell valtoztatni legbelul, a hozza allasodon.

2010. nov. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én változtassak? Én mindenkivel kedves vagyok de ez?? Egy kétszinű ...........
2010. nov. 16. 21:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!