Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy készülsz fel 2012-re?

Hogy készülsz fel 2012-re?

Figyelt kérdés
Itt olvasgatva sokat olvasom, hogy vannak páran, akik hiszik, hogy 2012-ben itt a világvég és, hogy csak az erősek élik túl. Szóval aki hisz benne, hogy készül fel?
2010. nov. 15. 21:12
1 2
 11/15 Roberto Junior Rami válasza:
Ehhez a témához csak annyit tudnék hozzáfűzni, hogy a média kapta fel, hogy 2012-ben világvége lesz! Ezt nem úgy kell értelmezni mint egyes filmekben, hogy ketté törnek a járdák meg iszonyatosan nagy földcsuszamlások...NEM!!! Megváltozik a föld légköre, azaz nyáron melegebb lesz és hosszaban fog tartani ill. télen hidegebb lesz... Még hallottam olyat is, hogy 2 évszak marad. Nem lesz tavasz és ősz, de én ezt nem tartom valószínűnek!
2010. nov. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
ennek a bizonyos világnak lesz vége, amiben most élünk, nem hal ki a Föld,meg az emberiség, hanem jön egy új kor, ami a vallást fogja inkább nézni, és az emberek is másak lesznek, ugyan ugy élünk tovább, nem halunk meg, csak a világ változik, a világnézet, nagy mennyiségben.és ezt nem én találtam ki:)
2010. nov. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 konnerth ***** válasza:
Miért azt mondják hogy világ vége ha nem pusztul el a világ...Ez csak egy riogatása az embereknek hogy vegyenek minden szart és bízzanak a kormányban...hát ez elég hülyén veszi ki magát...De ha nem pusztul el a világ csak megváltozik akkor miért nem "megváltozik a világ"-nak hívják? Ez mégsem olyan vész jósló mint az eredeti neve...Szóval nem hinném hogy bármi is lenne változás szempontjából 2012-ig. Maximum egy nagyon kicsi.
2010. nov. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egy hordó borral és egy karton cigivel
2010. nov. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én úgy hogy kiállok az utcára és nézem azokat a pihent agyúakat akik körbe-körbe szaladgálnak teljesen betojva, és röhögök egy sort, na és 22.-én nézem azokat döbbent arcokat.
2011. aug. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!