Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom meg melyik az...

Honnan tudhatom meg melyik az én Őranygyalom?

Figyelt kérdés
Meg tudom nézni valahol?
2010. nov. 15. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden ember nevének meg van az őrangyala a tiednek is keres rá a neten.
2010. nov. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha lány vagy és jó nézel ki akkor leszek én az őrangyalod :D
2010. nov. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Saten ez nem ér hogyan értél utol? :)
2010. nov. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is leszek az őrangyalod és még jónak sem kell hogy legyél de csak akkor ha lány vagy :DDDD
2010. nov. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Nem tudhatod meg és nem nézheted meg, csak talán egy mély hipnózisban, szakember mellett valamint a halálod után.

Az "én Őrangyalom" kifejezés túlságosan lekezelő, olyan mintha ő lenne a te alárendelt szolgád vagy ilyesmi. Holott ő a vezetőd, aki terelget a sorsod útján és vagy segít vagy nem, mert jobban látja, hogy mi jó neked hosszabb távon.

2010. nov. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jaj, láttama tv-ben, hogy a jós mondja a szül. dátumból a személyes Őrangyal nevét!!!!

Mostantól van egy jóóó pár Őrangyalom :o)))(mivel lány vagyok)!

Köszi a válaszokat!

2010. nov. 15. 13:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez nem ilyen egyszerű! Aki azt mondta, hogy születési dátumból meg tudja mondani, az hazudik!


Alapból az őrangyalok nem angyalok, sokban különböznek tőlük. Fizikai testük nincs is, így látni nemigen lehet őket! Maximum csak érzékelni őket.


De egyébként miért ilyen fontos, hogy megtudd, hogy hívják?

2010. nov. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Semmi különös csak, úgy érdekel!

Az rtl csatornán megy ez a jós műsor, és ott a pasi mondta a betelefonáloknak, (amelyik kérte) az Őrangyala nevét szül. dátumból!

2010. nov. 16. 22:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!